1822
1823
عنوان

بیایین بگم توی شهربازی چی شد

420 بازدید | 35 پست

امروز دخترم رو بردم خانه بازی .‌

داشتم با دخترم بزی میکردم یهو یه پسر بچه ی حدود ۸ ساله از پشت یه لگو پرت کرد توی سر من. من هیچی بهش نگفتم. گفتم بچه ست دیگه. 

خلاصه رفتیم یه بازی دیگه دخترم داشت از سرسره میومد پایین این پسره اومد سرسره رو برعکس رفت بالا و دخترم رو که وسط سرسره داشت میومد پایین رو زد و رفت. چقدر دخترم گریه کرد...

بقیه اش رو الان میگم

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

پدر و مادر   بچه  ،  کجا بودن ؟

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خب

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
1883

منم بچرو بردم خانه بازی یه بچه اونجا بود اوتیسم بود همش چیز پرت میکرد به اینو اون مادرش اینقد دیگه معذرت خواسته بود بنده خدا 

خدا سر هیچ مادری نیاره

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

من فقط بهش اخم کردم و گفتم نباید بقیه ی بچه ها رو اذیت کنی و دخترم رو بغل کردم و رفتم طبقه بالا. 

دخترم رفت توی استخر توپ.‌ یهو دیدم بدو بدو اومده و دنبال دخترم میگرده (خانه بازیش خیلی خلوت بود)

تا دید توی استخرتوپه اومد و پرید و توپا رو با تمام زور میزد توی سر و صورت دختر من. و باز گریه اش رو دراورد. منم سریع رفتم و دخترم رو دراوردم و این دفعه دعواش کردم و گفتم یه بار دیگه اذیتش کنی به مامانت میگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
1794

تا اینو گقتم پرید سمت من و محکم زد توی صورتم . خیلی بد زد. من احساس کردم اصلا نرمال نیست و گفتم ولش کنم و زودتر برم بیرون. دخترم گریه کرد که سرسره بادی هم بره . گذاشتم روش. و پسره هی تلاش میکرد بره روی سرسره بادی ولی من دستش رو نگه داشته بودم محکم تا نتونه بره. هی بهش میگفتم الان نمیشه بری . اونم جیع میزد فقط. 

)هیچ کسی هم باهاش نبود)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718