1507
1521

من تک فرزندم حس میکنم برای پدر مادرمم خیلی سخت باشه البته فاصله خونمون باهم خییلی کمه تو یک کوچه هستیم بنظرتون امسال کجا باشیم؟

خونه مامانم بودیم ولی من دوس داشتم خونه خودمون باشیم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1517

خونه خودمون بودیم

مامان من که دورن ولی بعد سال تحویل رفتیم خونه مادرشوهر

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1485

من با اینکه خونه خودم بودم ولی رفتن امام زاده صالح 

از وقتی ازدواج کردیم هر سال سال تحولیو تو امام زاده ها بودیم به جز امسال

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکناگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...                                                                 بنده متاهلم 🧔 محترم درخواست دوستی نده ، که من برات تاپیک بزنم بگن 🐛 از خودته ،من🐛ندارم تو داری که درخواست دوستی میدی ، درخواست بدی ابروتو میبرم پس نکن با اعصاب من بازی نکن 😡 اُفتاد                        یعنی میشه که این تیکر واقعی بشه یک روز 🙁منم مامان بشم 🤰
1476