1472
1459

دو سالشه و بعد از شير گرفتن عادت كرده دمر رو پام بخوابه☺️

تو پرواز هم يكم سر جاش جست و خيز كرد، خوراكي كه اوردن خورد ، بعدش گفت مامان منو بخوابون

تا برسيم همين جوري خوابيد😴

الان عكسشو ميزارم

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

👀

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1473

آخی😊

بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب سلام الله علیها روبند او را بر میدارند بدان که تنها یزیدیان بی حجابی را برای تو میخواهند « و بد حجابی یک تحقیر است از سوی دشمن»                                              

گذاشتی بلایک

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب تا در به رویت وا کنم..         وقتی بر در خانه اش رسیدم هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!! هر چه بود باز بود.   گفتم خدایا برکدامین در بکوبم؟؟؟؟  ندا آمد:این را گفتم که بیایی وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را به روی تو نبستم!                         کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...                "مهربان خدایم دوستت دارم"🌷🌷❤
8

ببخشید استارتر

لطفا برای این تاپیک گزارش بزنید

تاپیک حذف غیر فعاله

لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3349038/کسی-بوده-به-خاطر-دوست-پسر-به-مشاور-مراجعه-ک

کاربر قدیمی هستم، چون تاپیکام حذف نشد مجبور شدم با کاربری جدید بیام.
1474
آخی😊

لایک به امضای زیباتون

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند
1457