2726
عنوان

بیاین از جهش ژنتیکی ها ک دیدین یا شنیدین بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4739 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الیزابت تیلور به خاطر همون جهش ژنتیکی که تنها حسنش دو ردیف مژه بود کلی مشکلات دیگه از جمله مشکلات قل ...

۷۹ سالگی مرد🙄

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
جهش ژنتیکی فقط من تو یه خانواده کم مو یه موجود پشمالویی ام که نگو😂😂😂😂😂😂😂

تو حتما عوض شدی

علیرضا خمسه میگف تو یک خانواده سفییید هستم

تازه فهمیده عوض شده بوده تو بیمارستان😅

همکلاسی م تو دبیرستان یه چشمش آبی بود یکی بنفش و طوسی... خودمم ریال نشه چال دارم ک جهش نیست ولی میتونه به تنهایی پرچم دار بهترین معلولیت دنیا باشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
عزيزم متاسفم. بعدش آزمايش خاصي داديد كه مشخص شه چكوري جلوي اين اتفاق گرفته بشه؟  

ممنون عزیزم .ما ازمایش ژنتیک دادیم همون کروموزوم خاص رو بررسی کردن و مشکلی نداشتیم گفتن معمولا این جهش ها تکرار شونده نیستن و خوشبختانه دخترم که متولد شد کاملا سالمه تو بارداری هم به درخواست خودم امینوسنتز انجام دادم بجای تست غربالگری( که سری قبل چیزی رو مشخص نکرده بود) 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ممنون عزیزم .ما ازمایش ژنتیک دادیم همون کروموزوم خاص رو بررسی کردن و مشکلی نداشتیم گفتن معمولا این ج ...

به منم گفتن نميتونيم آزمايش خاصي ازت بگيزيم .

و چون كاريوتايپ بچه سالم بوده لازم نيست خودتون ديگه كاريوتايپ بديد. منم آمينو شدم اينبار و سالم بود. 

ولي گفتن تنها راهش اينه كه مجدد باردار شي و غربالگري ها رو انجام بدي راه ديگه اي نداره. 

خدارو هزار مرتبه شكر عزيزم 

نامدار بشه واست عزيزم 

براي ما هم دعا كن 

2706