2737
2734
عنوان

روزی سه بار بچه هاشو میزنه😑

459 بازدید | 39 پست

همسایه دیوار به دیوارمون. بچه هاشمم دو تا پسرن شدیدا ناز و دوست داشتنین  و میدونم که خیلی شیطونن اما آخه اینهمه خشونت لازمه؟؟ ینی روانمون پریشه از دست اینا. یکیشون ۶ سالشه یکیشون ده سال. تابستون که شلوارک میپوشیدن تموم پاهاشون کبود بود. دائم صدای داد و بیداد و کوبیدن یچیزی میاد و بعدشم داد و گریه بچه ها. حالا اون صدای داد روزا مال مادره شبا مال پدر😑 پسر بزرگش ۳ ۴ ساله که بود و هنوز داداش نداشت و تنها بود میومد خونه ما. مام عاشق بچه ایم خونوادگی و کلییی باهاش بازی میکردیم.بچه اون سنی فحش ناموسی بلد بود.ینی ما پرامون ریخته بودااا.بابام میگفت از وقتی وایبر اومد این فحشو خودش یاد گرفته این بچه چرا اینقد بددهنه.خلاصه که دلم خونه برا این دو تا. اینقد قشنگ و مهربون اما.... واقعا حیف

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بس تقص و بي ادب شدن بچه ها

مگه مادر بدبخت چقد صبر داره خب

خود حضرت ايوبم اگه بياد با اين بچه هاي دهه نودي كم مياره استعفا ميده والا

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2728

خاک تو گورش☹

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته

خاک تو سر ننه باباش ، حیف دو تا بچه براشون ، ما هم از این همسایه های وحشی داریم😏

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙

شاید بچه ها همو میزنن خب، مادر و پدر هم فقط داد میزنن

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
از بس تقص و بي ادب شدن بچه ها مگه مادر بدبخت چقد صبر داره خب خود حضرت ايوبم اگه بياد با اين بچه ها ...

ولی حق ندارن بچه رو بزنن ...تحت هیچ شرایطی

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
2738
دستش از سه جهت بشکنه    

اتفاقا اخیرا یه تصادف خیلی بد کردن مادره صورتش چندتا از عضلاتش فلج شده بود.یه یکی دوماهی خونشون در آرامش بود چون بچه ها پش مادربزرگشون بودن که خانوم استراحت کنه.باز خوب شد روز از نوو ...

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
پدر و مادر بي لياقت و بيشعورين دو تا وحشي تحويل جامعه ميدن

قشنگ همینه.با این حال پسر بزرگشون خیلی خوش قلب و مهربونه.به خواهرزادم با کلی آرانش دوچرخه سواری یاد داد. صدای گریشو میشنوم دلم آتیش میگیره

من پسرمو بچگیش دو سه بار سر نخوابیدن که کفری شدم زدم اونم فقط یه سیلی تو صورتش از خودم متنفر شدم که چرت صبور نبودم... الانم خودمو نمیبخشم هیچ وقت ...بخاطر کارم

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
ولی حق ندارن بچه رو بزنن ...تحت هیچ شرایطی

ببين هيچ مادري دلش نميخواد بزنه بچه شو ولي ببين چقد تحت فشاره بدبخت😔

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706