2737
2734

می خوام اینترنتی خرید کنم آیا میشه به عوص اینکه بسته درب منزل تحویل بدن  ادرس اداره پست شهرمون رو بدم و برم از اونجا تحویل بگیرم

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بجای آدرس خونه تون آدرس اداره پست رو به عنوان گیرنده بنویس،ولی دردسرش زیاده،اومدی و اونجا گم شد کی می‌خواد جواب بده

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين

فکر کنم بشه.

البته میتونی با اداره پستتون هماهنگ کنی وقتی رسید بری بگیری.من تاحالا اینکارو کردم.

من لباس بچگونه به صورت اینترنتی میفروشم.به امضا وتاپیکام سربزنی خوشحال میشم.

درخدمتتون هستم گلم😘

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2738
بجای آدرس خونه تون آدرس اداره پست رو به عنوان گیرنده بنویس،ولی دردسرش زیاده،اومدی و اونجا گم شد کی م ...

یعنی ممکنه گم شه مگه تموم بسته اول به اداره پست نمیره و بعد پخش میشه

اها تو بسته بندی میارن خو توش معلوم نیس😂😂😂 ادرس دوستی خواهری یه ادم مورد اعتماد بدی راحت تره

این راه حلم خوبه.اسم کس دیگه ای رو بنویس بگو مال خواهرمه مثلا.یا دوستم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
یعنی ممکنه گم شه مگه تموم بسته اول به اداره پست نمیره و بعد پخش میشه

امکانش هست،شما اگه آدرس اداره پست رو بدی بسته همونجا میمونه،نمیخوای بیاد در خونه،آدرس دوستت رو بده قبلش باهاش هماهنگ کن

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
حواستون باشه اینترنتی خرید نیکنید پولتون نبر برادر من اینترنتی خرید کرد نزدیک ب سه میلیون ازش بردند

نه بابا ایقدر ریسک پدیر نیستم کل خرید من با هزینه پست میشه ۶۱۰۰۰ تومن 

خوب موقع تحویل از اداره پست همونجا امضا میدم

بله میشه ادرس اداره پست شهرتونو میدی می نویسی پست رستانت هیچ مشکلی هم پیش نمیاد من خودم چند روز پیش همین کارو کردم بسته‌ام به دستم سروقت رسید همون جا هم  وقتی تحویل می گیری تو اداره پست امضا میزنی

2706