2737
2734
عنوان

خانما بدادم برسین بید لباس

3245 بازدید | 15 پست

تابحال لباساتون بید زده همون بید لباس الان چند ماهه پیداشون شده با مامانم گذاشتیمشون تو هوای آزاد هرچی دیدیم از بین بردیم بازم الان بین لباسام دیدمشون اینا از کجا میان وچه جوری از بین میرم واقعا درمونده شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نفتالین بذار با لباسا

ما میذاشتیم لای رخت خوابا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738

من داداشم قالی میبافه،قالی دستباف تبریز..وقتی تمومش میکنه پنجاه شصت میلیون قیمتشه،الانم تقریبا آخراشه،با این همه زحمت تازگیا دیده دو سه جای فرشش بید زده،کسی برا اونم راهکار داره.؟

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
من داداشم قالی میبافه،قالی دستباف تبریز..وقتی تمومش میکنه پنجاه شصت میلیون قیمتشه،الانم تقریبا آخراش ...

آخی چقد بد نه عزیزم‌‌ منم نمی‌دونم واقعا درمونده شدم😫

آخی چقد بد نه عزیزم‌‌ منم نمی‌دونم واقعا درمونده شدم😫

مامان من که شنیده دود اسپند فراریشون میده،دائم اسپند دود میکنه تو خونه،شمام اینکارو کنین..میتونی صابون معطر هم بذاری لای لباسات،نفتالین بوش بد میشه..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

سلام 

شما از شر این حشره خلاص شدین؟ منم دیشب دیدم مثل همین حشره تو کمد لباس هست،، چجوری از بین بردینشون؟

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..
آره خونه قدیمیه

سلام عزیز. منم زیر تخت خوابم و داخل کمد پیدا کردم. میشه شما بگید که چجوری از بین بردین ؟؟؟ 

منم اعصابم خیلی خورد شده ولی نمیدونم چی بزنم و چیکار کنم ؟؟؟

نمیدونم دیگه کدوم قسمت خونه راه پیدا کردن؟؟

2706