2726
عنوان

قیمه پزا و قیمه خوراش بیان

121 بازدید | 11 پست

قیمه پختم...یکم الوچه یخ زده تو فریزر هس...میخوام چندتا بندازم توش...بد میشه؟؟؟

تعداد رای : 11
نظرسنجی
الو یخ زده بریز
5
45%
الو یخ زده نریز
0
0%
بد میشه
6
54%
نظری ندارم😐
0
0%
خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الو رو چرا میریزی تو قیمه ها 

الو میریزن دیگه😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
خیلی خوشمزه میشه من همیشه میزنم😋

عع..چندتا میریزی؟

بد نمیشه ولی مزه قیمه نمیده میشه تاس کباب😂

قیمه آلو تاحالا نشنیدی خواهر؟

اونایی که ما توش الو میریزم به الو هست که شبیه قیمه هست لپه هم داره 

راستش من اصلا اینطوری دوست ندارم مامانم هر وقت درست میکرد نمیخوردم

ولی عاشق الو اسفناجم

بذار الوهاتو بریز تو الو اسفناج الانم که فصل اسفناج

اونایی که ما توش الو میریزم به الو هست که شبیه قیمه هست لپه هم داره  راستش من اصلا اینطوری دوس ...

باشه مرسی😘