2733
2739
عنوان

خانومای شاغل بیاین

141 بازدید | 11 پست

نمیدونم چرا بمن هیچ پستی نمیدن. 

حکم هایی ک پول نداره را برام زدن ولی احکام دیگه را نزدن برام.

احساس طرد شدگی دارم.

چه واکنشی نشون بدم؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

من خودمم اهل ریاست نیستم ولی از اینکه دیگران موقع ریاست بهم زور گفتند دوست داشتم حکمی عین اونا داشته باشم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

ایا حق دارم حس بد داشته باشم وقتی فکر می کنم هیچ کی منو قبول نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید سر و زبون داشته باشی و کمی رو دار باشی  فعلا که این موارد جواب میده البته اگر توانایی هم ...

توانایی دارم و سر و زبون

منتها سیاست ندارم تبانی کنم. 

2738
دکترا داری ؟ استادیار هستی ؟

یا من خ ساده ام ک تا حدی هستم یا این شهر خ دو رو هستند

طرف با کلی تبانی ربیس شده اون وقت میگه من نمی پذیرم بدید به فلانی. من...

هیچ وقت فکر نمیکردم ادم ها این همه دورو

یا من خ ساده ام ک تا حدی هستم یا این شهر خ دو رو هستند طرف با کلی تبانی ربیس شده اون وقت میگه من نم ...

با تجربه همسرم که هیئت علمی دولتی در شهرکوچک بودند حرف شما راجع به تبانی درسته و معمولن پست ها بین افراد بومی اون شهر تقسیم میشه و حتی اگر روابط فامیلی توشون حاکم باشه که اوضاع خیلی بدتر میشه..مگر اینکه رییس دانشگاه کسی خارج از اون شهر بیاد و بتونه اوضاع رو درست کنه و افراد شایسته ای رو در اون پست ها بزاره اینطوری میشه کمی امیدوار بود،همسر من که انتقالی گرفت به دانشگاه دولتی شهر بزرگتر و کمتر از یکسال بعدش پست خوبی گرفت.در این شهر نیز بومی نیست ولی کمابیش روابط فامیلی کمرنگتر است.