2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزبز بچه من ۹ماهشه پسره منم دیوانه شدم خابش خیلی کمه نخصوصا شبا ک میخابه ساعت ۱۲اینا تا صبح بیست بار این پهلو او ن پهلو بیدار میشه گریه کلا من بهیچ وچه خاب ندارم اصلاااا الان رو پامه هی میخابه هی بیدار میشه گریه باز باید بزارم رو پام 

پسر یکی از دوستام اصلا خوابش خوب نبود

بردش دکتر دکتر بهش گفت رفلاکس داره براش دارو نوشت خوابش منظم شد

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون
یعنی میشه ده ساعت شب پشت هم بخوابه ؟

پشت هم که ن عزیزم بچس بالاخره شب گرسنش میشه باید بهش شیر بدی بعد دوباره سیر که شد میخابه اره نگران نباش 

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
عزبز بچه من ۹ماهشه پسره منم دیوانه شدم خابش خیلی کمه نخصوصا شبا ک میخابه ساعت ۱۲اینا تا صبح بیست بار ...

وای دقیقا 

این روزا کی تموم میشه

پسر من شب کلا هشت ساعت می‌خوابه که هر ساعت بیدار میشه گریه می‌کنه .منم خواب ندارم

مامانا پسر من یک ماهشه بیشتر اوقات شیر صاف بالا میاره رفلاکسه دوباره ببرمش دکتر؟

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
مامانا پسر من یک ماهشه بیشتر اوقات شیر صاف بالا میاره رفلاکسه دوباره ببرمش دکتر؟

باید باد گلوشو بگیری 

بعد هر وعده شیر خوردن 20 دقیقه تا نیم ساعت بذار رو شونت آروغ بزنه

اگه آروغ نگیری رفلاکس میگیره

زیر سرشم 30 درجه تقریبا بلند کن

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون
2706