2733
2734
عنوان

دیگه رو رفتارام کنترل ندارم

168 بازدید | 8 پست

سلام

پسر سه و نیم ساله دارم

اوتیسم

دیگه رو رفتارام کنترل ندارم

همش عصبی میشم

میزنمش

خیلی فکر خودکشی میاد تو ذهنم

میترسم

عین دیونه ها شدم

روانپزشک هم دارو میده کلا خواب آور با این بچه نمیشه

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ات مراقبت میخاد طفلی گناه داره...

خسته ام کرده

یک سال و نیمه دارم باهاش کار میکنم کلی خوب شده بود

دوباره همه مشکلاتش برگشته

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2731

عزیزم بهت حق می دم‌‌. منم خسته می شم خیلی از دست بچه هام عصبی می شم. داد و بیداد می کنم سرشون. اگه کسیو دارید ازش کمک بگیرید خودتون یکمی استراحت کنید ویتامین مصرف کنید. انشاالله خدا به همه ی مادرها صبر و انرژی مضاعف بده

2738

دوست عزیز خیلی سخته بهت حق میدم امار اه دورودرازی درپیش داری فکر خودکشی چیه این بچه هارو اگر ماکه مادریم درکشون نکنیم ازبقیه چه توقعی داری من الان 12ساله که دارم یه پسردیگه هم دارم خداروشکر اون مشکلی نداره اما سعی کن ارامشت روحفظ کنی کلاس های کاردرمانی حتما ببرش اگر هم هزینه اش برات سخته خیلی جاها هستن که کمتر میگیرن خواستی برات پیگیر میشم