2726
عنوان

تاحالا ترشی انار ک لبو درست کردین؟

1361 بازدید | 6 پست

خوشمزه میشه؟ لبو شیرینش نمیکنه؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لبو و انار دون کرده خیلی خوشمزه اس. ملسه. اگه یه بار بخوری دیگه مشتری میشی . دونه های انار اگه زیاد بمونه پوک میشن تو سرکه. ولی لبو هرچی بمونه خوشمزه تر می شه.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

چجوریه

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

لبو را در آب بپزید. بعد از اینکه پخت پوست بگیرید و به هر شکلی که دوست دارین مثلا مثل سیب زمینی خلالی و یا برش های دایره ای خرد کنید و در ظرف بریزید. روش سرکه بریزید چون از قبل پخته شده سریع میشه خورد و نیاز به جا افتادن هم نداره. اگه دوست داری ملس باشه موقع پخت بهش کمی شکر اضافه کن که لبو شیرین بشه و زیادی در سرکه ترش نشه. روی اون می تونید انار دون شده بریزید. هم خوشگل می شه هم خوشمزه.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه