1507
1411

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

لبو و انار دون کرده خیلی خوشمزه اس. ملسه. اگه یه بار بخوری دیگه مشتری میشی . دونه های انار اگه زیاد بمونه پوک میشن تو سرکه. ولی لبو هرچی بمونه خوشمزه تر می شه.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
1517

چجوریه

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢

لبو را در آب بپزید. بعد از اینکه پخت پوست بگیرید و به هر شکلی که دوست دارین مثلا مثل سیب زمینی خلالی و یا برش های دایره ای خرد کنید و در ظرف بریزید. روش سرکه بریزید چون از قبل پخته شده سریع میشه خورد و نیاز به جا افتادن هم نداره. اگه دوست داری ملس باشه موقع پخت بهش کمی شکر اضافه کن که لبو شیرین بشه و زیادی در سرکه ترش نشه. روی اون می تونید انار دون شده بریزید. هم خوشگل می شه هم خوشمزه.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه