2726
عنوان

دخترم شش ماهشه همش مامان مامان میکنه کلافه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 42 پست
😏بجا اینکه خوشحال باشی کلافه ای

بابا همه کارام مونده بود نهار باید درست میکردم اون یکی سه سالشه گرسنش بود  

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم خواست😆

😂😂😂

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2728

اخی عزیزم  خدا حفظش کنه چه اشکالی داره دختر منم ب من میگه ماما و انقدر میگه ماماماماماماماماماماماما تا بغلش کنم کلی ذوق میکنم 😍

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
صدات نپیکنه گه کارت داشته باشه  بلکه یه حس جدید رو داره تجربه میکنه و واسش شگفت انگیزه  ...

نه به هفت هشت بار که بگه بعد غر میزنه بعد گریه  

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

دختر من اولین کلمه ای که گفت تو ۱۰ماهگیش بود تاسوعا و عاشورا بعد از دسته دیدنا اومده بود خونه هی میگفت علی علی علی علی😂😍

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه شش ماه مامان مامان میگه؟؟؟جل الخالق،بحق چیزهای نشنیده،،،تو عمرم ندیدم بچه شش ماهه واضح کلمه بگه چیزی بگین با عقل جور باشه

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
بچه 6 ماهه مامان میگه؟  خیلی هم باید خوشحال باشی. اون براش تازگی داره از تحمل شما خارجه بچه چه ...

يه حسي بهم ميگه پز زيرپوستي بود كه بگه بچه شش ماهم ميگه مامان وگرنه همه واسه اين لحظه ها ذوق مرگ ميشن 😉

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

شوخی میکنی؟ بچه شیش ماهه مگه حرف میزنه😐😐😐😐😐

ترسم که اشک در غم ما پرده در شود🏵                        این راز سر به مهر  به عالم خبر شود  🌸                     گویند سنگ لعل شود در مقام صبر  🌺                        آری شود ولیک به خون جگر شود💮
نه به هفت هشت بار که بگه بعد غر میزنه بعد گریه    

خب همزمان که کاراتو میکنی باهاش حرف بزن 

شاید بغلی شده و عادت کرده

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706