1608
1605

دو هفتس یاد گرفته بگه مامان امروز دیگه خیلی میگه واضح و با صدای بلند میره رو مخم  

یه لحظه نمیذاره برم اشپزخونه   

کسی هست همین مشکلو داشته باشه؟

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

اخی🤩دلم خواست 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
1615

این مشکل نیس ک😍عشق زندگیه بخدا اون هی بگه مامان تو هی بگی جان مامان 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

بچه 6 ماهه مامان میگه؟ 

خیلی هم باید خوشحال باشی. اون براش تازگی داره از تحمل شما خارجه بچه چه گناهی داره؟ 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

صدات نمیکنه که کارت داشته باشه 

بلکه یه حس جدید رو داره تجربه میکنه و واسش شگفت انگیزه 

شما راحت برو تو اشپزخونه به کارت برس

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب🖤گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز 🖤 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند🖤 توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز...      

بچه ها اولین نوه ما بچه داداشم اولین کلمه ای که گفت عمه بود ،فداش بشم من ،اونقدر که عمه هاشو دوست داره مامانشو نمیخواد

به بابا مامانش میگه من چه گناهی کردم که بچه شما شدم من دوست دارم بچه عمه ها مامان جون میشدم خب 🤐

1523

برادرزاده ی من دوسالشه فقط بلده بگه نه

برو خدا رو شکر کن

برای بار دوم ۳۰دی میرم انتقال خدا به داد دلم برسه😔...‌دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏....انتقالم منفی شد😔

اخی عزیزم  خدا حفظش کنه چه اشکالی داره دختر منم ب من میگه ماما و انقدر میگه ماماماماماماماماماماماما تا بغلش کنم کلی ذوق میکنم 😍

🙃🌹زندگی بی مکث جریان داره...‌🥀
1614