2726

کمترین وزنش چقده ؟قیمتش چنده ؟میخوام ببینم حداقل چقد برای گوسفند قربونی لازم داریم؟؟؟دقیق میخوام ۱۰۰تومنم ۱۰۰تومنه

ما‌چند روز پیش گرفتیم کیلیویی ۳۷ تومن نمیدونم چند کیلو بود شده بود یکو هفتصد 

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برا روز علی اصغر قربانی کردم.نزدیک 4تومن شد...30کیلوام گوشت داد

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶
2728

ما خودمون داریم برا فروش تقریبا هرکدوم ۳۵ کیلو گوشت داره کیلویی ۸۰ میدیم

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

رو ۲ تومن حساب کن یه گوسفند کوچیک رو

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
چند نفر تونستید قربونی بدید؟

ما همیشه میدیم به خیریه، هیچ وقت اعتقاد نداشتم به فامیل بدم. ولی اگه میخای بدی بسته های گوشتت ۳۰۰ گرم باسه میشه ۳۰ بسته

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706