2737
2734
عنوان

لدفن بیایین

133 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من این جمعه جشن سیسمونیمه چهارشنبه و پنجشنبه مادرم میاد که همچیو تکمیل کنیم من چون خونم فضاش اونقدری نیس که جشن و خوتم بگیرم به مادرشوهرم وه طبقه بالاس گقتم خونتون میگیرم الان اومده میگه باید دخترش چهارشنیه پنجشنبه با مادرم و من بیاد وه ما میریم خرید اونم ۲تا بچه داره تو مخی

بعد میگ وقتی به همه زنگ زدی که دعوت کنی بگو مادرشوهرم اینطوری صلاح دیده بیاید سیسمونسمو ببینید😒 یا مثلا هرچی جمع شه از طرف خوانواده شوهر برای منه یا اون؟؟؟

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگ ترین اشتباه و میکنی...

از منی که تازه جشن گرفتم و شرایط تورو دارم بشنو

سیسمونی و ب نام خودش تموم میکنه...

همه چیزی ک جمع شه و برمیداره...

یک عمرمنت میزاره که خونش و بهم ریختین...

ممکن تو شلوغیا لوازمت خراب شه...

هرکی و دوست داره دعوتش میکنه....

2731

جشن نگیر که انقدرم حرص نخوری

به هیچ کس هیچ ربطی نداره شما چی و چقدر سیسمونی بردی

خودت راه فضولی رو‌باز نکن برای بقیه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

نفهمیدم چی شد ولی فقط میدونم از این جشنای چرت و پرت نگیرید  مادرتو چقد زحمت کشیده پول خرح کرده واسه نوه اش حالا هی مردم بیان یکیم یه حرفی میزنه دلخورتون میکنه دهنشونو نمیشه بست که بخاطر ارامش مادرو بچه این جشنا حذف شن بهتره والا

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
مگه جهیزیه اس😶

والا نمیدونم ماه پیش سیسمونی دخترخواهرش بود اینچیزا نبود اللن دارن تو مخ من میرن نمیدونم بخدا چزا انقد اذیت میکنن ازین داستانا سر جهیزیه و پاتختی هم داشتم

2738
اره والا راضیم اخه کلی خرید کردم بخدا هیچ هزینه ای نکرده

کاش می بردی خونه مامانت همه چی هم دست خودت بود دختردایی های من همه شون همین کاروکردن

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
بزرگ ترین اشتباه و میکنی... از منی که تازه جشن گرفتم و شرایط تورو دارم بشنو سیسمونی و ب نام ...

من کل خریدمم کردم ولسه اون روز همه هزینه ها پای من و مادرم بوده اونروز خواهرشوهرم موتور ازین گرونا دست گذاشته میگه بگو مادرتم ازینا بخره گفتم تو عمشی ۱دونه عمه بیشتر نداره که تو بخر دهنشو بست

جشن نگیر که انقدرم حرص نخوری به هیچ کس هیچ ربطی نداره شما چی و چقدر سیسمونی بردی خودت راه فضولی رو ...

اخه یقول مادرم این همه تا الان رفته و کلی خرج کرده واس همه اولین نوم و بیان دیگ منم کل هزینرو خودم دادم حتی دستمال کاغذی ک تو جشن میخوام بدم

خب بگو بچه هاشو نیاره، کادوها مال شماس

اصن برای چی اون بیاد نظر بده اینو بخر اونو بخر پس چرا واس خودشون میرفتن خوانواده شوهرو ادم حساب نکردن

نفهمیدم چی شد ولی فقط میدونم از این جشنای چرت و پرت نگیرید  مادرتو چقد زحمت کشیده پول خرح کرده ...

همون بخدا کلی نظر میدن هنوز ک هیچی نشده

2706