2737
2734

https://www.tarfandcity.com/2018-9-run-one-whatsapp-on-multiple-devices/

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

دلم میخواد شوهرمو هک کنم و همه چیو بفهمم. ......

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میخواد شوهرمو هک کنم و همه چیو بفهمم. ......

تجسس نكن عزيزم،روان خودتو داغون نكن

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2728
واتساپ هک نمیشه

میشه

تجسس نكن عزيزم،روان خودتو داغون نكن

مگه الان روانم خیلی سالمه😢😢

اولا واتساپ هک نمیشه😊 دوما سرک کشیدن به حریم شخصی بقیه خیلی اشتباهه حالا ب هرررررر دلیلی

بابا بخدا میشه...چطور میگین نمیشه؟من مطمئنم ک دارم میگم

2738

اگه درست باشه بازم به گوشی اولی باید دسترسی داشته باشی بعد 

در کل کار درستی نیست 

اعتماد سازی کنین بین هم

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
مگه الان روانم خیلی سالمه😢😢

برو رك ازش بپرس،اينجورى فقط خودتو بيشتر اذيت ميكنى،از روانشناس شنيدم كه ميگم،اگه ميدونى كه خبريه تصميم بگير اگه نكه نكن از اينكارا

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

منکه ندیدم تا حالا کسی بتونه واتساپ یا تلگرام کس دیگه رو هک کنه مگه اینکه کد رو از گوشی طرف برداره که این دیگه اسمش هک کردن نیست

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
اگه درست باشه بازم به گوشی اولی باید دسترسی داشته باشی بعد  در کل کار درستی نیست  اعت ...

دسترسی دارم ب گوشی اولی

اسمت دلال هست ؟ اسمه دوستمه که خیلی وقته ازش خبری ندارم با اینکه تو یه شهریم

بچه کجایی ؟ اهواز ؟

2706