2726
عنوان

سابقه نداشت بمیره😂

156 بازدید | 16 پست

همسایمون فوت شد

امروز تو مراسم تشییعش بودیم .

دختر مرحوم که همش داشت گریه میکرد

یهو با گریه و شیون گفت اصلا سابقه نداش بمیره!

هیچی دیگه وسط خاکسپاری

همه ی وابستگان داشتن سنگ قبرارو گاز میگرفتن.

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

داغدار بوده یه چی گفته

شما پخش نکنید حالا!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
داغدار بوده یه چی گفته شما پخش نکنید حالا!

جوک عزیزم🤣

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
وای 😂😂😂😂😂من بودم طرفم گازمیگرفتم ازخنده

منم😂😂😂

عجب 😂😂😂😊🤔

😅😅

😕😕😕😒😒😒

همش که نباید مادر شوهر خواهر شوهر باشه 

یکمم چرت وپرت بگیم بخدندیم

جوک عزیزم🤣

اوکی

همیشه شاد باشید!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
😂😂😂😂خوب بود باحاله

ممنون😍

2706