2737
2734

همون جای که کارت عروسی ها میفروشن از تو خیابون داریوش که بری آخرش همون قسمتا چند تا مغازه هست 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

همجا هس 

تقریبا تو هر خیابون یه مغازه هس ولی برو چاروی موشیر یا کوچه ی لشکری همچی داره قیمتاشم عالیه

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین یکی اول خیابون‌مشیر از طرف دروازه کازرون هست اسمش دنیای تولد (یه همچین چیزی) هست قیمتاش خیلی بهتر از جاهای دیگس تنوعشم بالاس

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728
ببین یکی اول خیابون‌مشیر از طرف دروازه کازرون هست اسمش دنیای تولد (یه همچین چیزی) هستقیمتاش خیلی بهت ...

خیابان مشیر شرقی از سمت دراوزه که یه صد متری  بری داخل سمت راست یه مغازه کوچیکه (چهار راه مشیر هم هست ولی اینی که من میگم خیابون مشیره)

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍