2726
عنوان

کیاشوهراشون......

513 بازدید | 21 پست

کیاشوهراشون دوشغلس؟تاچندشب تنهایین؟راضی هستین؟چ سختیایی داره؟

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

من خودم دوشغله م😂😂

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منکه شوهرم شغلش آزاده صبح میره تا دو سه میادش ناهار بخوره و‌بخوابه دو ساعتی باز میره تا شب بعضی موقع ده میاد بعضی موقع هشت یازده جمعه ها هم بعضی مواقع میره البته جمعه ها هم بیشتر خونه باباشه ازصبح تاشب اونجاست منم خونه مامانم

از قضا دیشب دعوا کردیم... الانم صب زده بیرون

کارش چی بوده

ازخودش کاری بلدنیس؟

بره بگرده دنبال کار ایشالاپیدامیکنه

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

راضی که نیستم اما چاره ای نیست حتی پنج شنبه و جمعه هم نیست با بچه ها اصلا نمیتونم برم تو خیابون دختر کوچیکمم اصلا خواب نداره حتی حموم و دستشویی هم باید با خودم ببرمش

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
2706