2733
2739
عنوان

خانمای شاغل که بچه دارن بیزحمت یک همفکری میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 67 پست
بخوای هر روز صبح زود بچه کوچیک توی گرما سرما ببری مهد  هم خودت اذیت میشی هن بچت

آره گناه داره طفلی اونم توی دود و دم تهران

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره گناه داره طفلی اونم توی دود و دم تهران

دقیقا زمستون که کلا هوا آلودست

بعدشم کسی که بیرون کار کرده

خونه موندن براش سخته

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
2731
دقیقا زمستون که کلا هوا آلودست بعدشم کسی که بیرون کار کرده خونه موندن براش سخته

باورت میشه تا همین الانم به سختی دارم تحمل میکنم؟ خیلی برام تو خونه موندن سخته. مخصوصا که همکارام با هم در تماسیم دلم تنگ کار میشه

باید زنگ بزنم بپرسم. ولی بعید میدونم.

تا اونجایی که میدونم همه ادارات مرخصی بدون حقوق دارن حتماً پیگیری بکن اینجوری هم شغلتو داری هم بچه ات بزرگتر شده واسه مهدکودک رفتن

یا اینکه اگه مرخصی های طلب شده داری توی چند سالی که خدمت کردی اونها رو بگیر

آره منم‌ یک عمر شاغل بودم الان نمیتونم واقعا تو خونه بشینم. پس پرستار میگیرم. ممنونم

دختر خاله من کارمند شرکت نفت بود نه ماه مرخصی که مال خودش بود سه ماه هم بدون حقوق گرفت..........شما هم میتونی اینکارو کنی..............بعد ازیکسال بزار مهد یا پرستار بگیر

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2738

یکی از اشناهامون شرایط شمارو داشت و یکسال مرخصیه بدون حقوق گرفت 

به نظرم مرخصی بگیرین بهتره 

هیچ کس نمیتونه به جای شما به دخترتون عشق و محبت بده 

اینو با هیچ چیز عوض نکنین 

این سالهایی که دخترتون نیاز به مراقبت ِ شما رو داره ، به سرعت میگذره ، پس بهتره خودتون بالاسرش باشین تا از آب و گِل دربیاد و بعدش پشیمون نشین ...‌‌

اگه مادرشوهرت قبول میکنه پرستار بگیر ولی ببر خونه اونا، ک خیالت هم از بابت رفتار پرستاره راحت باشه هم زحمتی رو دوش اونا نباشه. من م هیشکی رو تو شهرم ندارم ولی همیشه فکر میکردم اگر مادرم باشه هم نمیتونم تو اون سن انقد بهش فشار بیارم ولی اینطوری خیالم راحت میشد ک پرستار رو ببرم خونه مامانم

تا اونجایی که میدونم همه ادارات مرخصی بدون حقوق دارن حتماً پیگیری بکن اینجوری هم شغلتو داری هم بچه ا ...

ممنونم از راهنمایی. حتما پیگیری میکنم

یکی از اشناهامون شرایط شمارو داشت و یکسال مرخصیه بدون حقوق گرفت  به نظرم مرخصی بگیرین بهتره&nb ...

ممنونم امروز حتما پیگیری میکنم برای مرخصی بدون حقوق. اگر بشه عالیه

اگه مادرشوهرت قبول میکنه پرستار بگیر ولی ببر خونه اونا، ک خیالت هم از بابت رفتار پرستاره راحت باشه ه ...

نه متاسفانه میگن ما کار داریم زندگی داریم نمیتونیم اسیر بچه شما بشیم. خدا بزرگه بالاخره یک اتفافی میفته

خیلی خوبه شاغلی. اون هم یه شغل خوب. راه حل پیدا میشه که هم شغلتو حفظ کنی و هم از بچه ات نگه داری کنی. غیر ممکن وجود نداره

پر تپش باشه دلی که خون به رگ های تنم داد⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706