2726

دوستان من شاغلم ولی به خاطر ویار بد همش بستری بودم بیمارستان. از ماه ۴ من اومدم مرخصی زایمان.اوایل دی ماه زایمان میکنم و اول اردیبهشت باید برگردم‌سر کار که اون موقع تازه دختر من ۴ ماهه میشه.

توی غربت هستم اینجا از خانواده خودم هیچکس رو ندارم.خانواده همسرمم اعلام کردن که روی ما حساب باز نکنید.

الان من برای بچه چیکار کنم؟شما با بچه شیرخواره که تو غربت هم باشین چیکار میکنین؟

مهد بذارم؟؟؟

پرستار بگیرم؟؟؟

یا خودم از شغلم انصراف بدم؟؟؟

کارمند بانک هستم. سپاس از راهنماییهاتون

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از دو ماهگی بچم برگشتم سرکار. تو شهر غریب بودم.

پرستار گرفتم و خونه رو دوربین نصب کردم. خیلی خیلی راضی بودم

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
سلام عزیزم..........منم شایط شماراداشتم ..........مهد گذاشتم الان هم دخترم ده سالشه و خیلی مستقل هست ...

ممنونم عزیزم. اگر تهران هستین به من مهد معرفی میکنین؟

من از دو ماهگی بچم برگشتم سرکار. تو شهر غریب بودم. پرستار گرفتم و خونه رو دوربین نصب کردم. خیلی خیل ...

فکر کنم پرستار گرفتن منطقی تر باشه. ممنونم ازتون

پرستار عزیزم خیلی سخت نگیر این روزا میگذره منم همین مشکلو داشتم با بجه سه ماهه بمونی خونه خودت افسرد ...

آره منم‌ یک عمر شاغل بودم الان نمیتونم واقعا تو خونه بشینم. پس پرستار میگیرم. ممنونم

2706