1596
1578

دوستان من شاغلم ولی به خاطر ویار بد همش بستری بودم بیمارستان. از ماه ۴ من اومدم مرخصی زایمان.اوایل دی ماه زایمان میکنم و اول اردیبهشت باید برگردم‌سر کار که اون موقع تازه دختر من ۴ ماهه میشه.

توی غربت هستم اینجا از خانواده خودم هیچکس رو ندارم.خانواده همسرمم اعلام کردن که روی ما حساب باز نکنید.

الان من برای بچه چیکار کنم؟شما با بچه شیرخواره که تو غربت هم باشین چیکار میکنین؟

مهد بذارم؟؟؟

پرستار بگیرم؟؟؟

یا خودم از شغلم انصراف بدم؟؟؟

کارمند بانک هستم. سپاس از راهنماییهاتون

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

من از دو ماهگی بچم برگشتم سرکار. تو شهر غریب بودم.

پرستار گرفتم و خونه رو دوربین نصب کردم. خیلی خیلی راضی بودم

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
اگه مادرشوهرت راضی میشد نگه داره خیلی خوب بود

متاسفانه اعلام کردن که دیسک کمر دارم و کسی روی من حساب باز نکنه

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
سلام عزیزم..........منم شایط شماراداشتم ..........مهد گذاشتم الان هم دخترم ده سالشه و خیلی مستقل هست ...

ممنونم عزیزم. اگر تهران هستین به من مهد معرفی میکنین؟

1566
استعفا ندی  من استعفا دادم خیلی پشیمونم پرستار بگیر

دلم خیلی میسوزه. بین زحمت هام و بچه داری واقعا گیر گیر کردم

من از دو ماهگی بچم برگشتم سرکار. تو شهر غریب بودم. پرستار گرفتم و خونه رو دوربین نصب کردم. خیلی خیل ...

فکر کنم پرستار گرفتن منطقی تر باشه. ممنونم ازتون

پرستار عزیزم خیلی سخت نگیر این روزا میگذره منم همین مشکلو داشتم با بجه سه ماهه بمونی خونه خودت افسرد ...

آره منم‌ یک عمر شاغل بودم الان نمیتونم واقعا تو خونه بشینم. پس پرستار میگیرم. ممنونم

1563
بخوای هر روز صبح زود بچه کوچیک توی گرما سرما ببری مهد  هم خودت اذیت میشی هن بچت

آره گناه داره طفلی اونم توی دود و دم تهران

آره گناه داره طفلی اونم توی دود و دم تهران

دقیقا زمستون که کلا هوا آلودست

بعدشم کسی که بیرون کار کرده

خونه موندن براش سخته

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
مرخصی بدون حقوق بهتون نمیدن  ما یک سال مرخصی بدون حقوق میتونیم بگیریم

باید زنگ بزنم بپرسم. ولی بعید میدونم.

دقیقا زمستون که کلا هوا آلودست بعدشم کسی که بیرون کار کرده خونه موندن براش سخته

باورت میشه تا همین الانم به سختی دارم تحمل میکنم؟ خیلی برام تو خونه موندن سخته. مخصوصا که همکارام با هم در تماسیم دلم تنگ کار میشه

1579