2726
عنوان

گوشی هوآوی

176 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها شما کسی رو میشناسین که گوشی هواوی مدل honor 5xداشته باشه؟

یه برنامه ی ضبط مکالمه دوطرفه میخوام که بشه روش نصب کرد..

هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم که جواب بده😔

خیلی احتیاج فوری دارم

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام صبحتون بخیر برادر منم پسوریازیس داره شما چجور کنترلش کردین؟  شما هم رماتیسم گرفتین؟

سلاملیکم 

عاقبتتون بخیر باشه 

چند سالشه و چند ساله داره؟ 

بله برا منم روماتوئیدی شد

ولی با طب سنتی و قهوه گانودرما خیلی بهتره 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
مرسی ممنون اینم نصب کردم جواب نداد😭

چرا ؟شاید تنظیم نمیکنین برا اونه 

سلاملیکم  عاقبتتون بخیر باشه  چند سالشه و چند ساله داره؟  بله برا منم روماتوئید ...

25سالشه چهار سالی میشه 

خیلی ناراحتم براش مخصوصا برا روماتوئیدش

چکار باید بکنه

ممنون میشم اگه تجربیاتتونو بگید

سلام پسر خجالتی. من این برنامه رو نصبیدم. اتفاقا گوشیمم هواوی هست. جواب نداد. 

سلام 

ای بابا 

برا من که جواب داده بود

حالا چند تای دیگه هم هست

امتحان کنین 

سلام پسر خجالتی. من این برنامه رو نصبیدم. اتفاقا گوشیمم هواوی هست. جواب نداد. 

اتفاقا مثل من...شاید ۲۰ تا برنامه ضبط مکالمه نصب کردم ولی هیچ کدوم روی هواوی جواب نمیده..دیوونه شدم دیگه😣😭

گوشیه شما هم هواویه،برادر؟ چه مدلیش؟

بله p smart

اتفاقا مثل من...شاید ۲۰ تا برنامه ضبط مکالمه نصب کردم ولی هیچ کدوم روی هواوی جواب نمیده..دیوونه شدم ...

از فکرش بیا بیرون. دنبال راه دیگه ای باش  

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
2706