2733
2734

سلام من تا شیش ماه پیش مجرد بودم و هیچ وقت فک نمیکردم یه روزی بیام اینجا از این حرفا بزنم. خانواده شوهرم خیلی خوب بودن احترام دار جلوم خمو راست شدن نمیزاشت حتی ظرف بشورم فقط همیشه میگفتن با هم عروست صمیمی نشو من فقط یه دونه جاری دارم. بقیه پسرا مجردن. خلاصه منم کار نداشتم تا اینکه خواهر کوچیکه شوهرم ک خیلیم دوسش داشتم ب طور موقت میره سرکار بعد هم عروسم فوقالعادا ادم خوبو مهربونو صافو صادقیه شوهر من وقتی مجرد بوده گویا کمی اذیتش کرده واسه همین میترسه الان حق بگیره ازش همش منو دور میکنه ازش. بعد این جاریم ب من گفت تو میدونی خواار کوچیکه میره سرکار منم گفتم ن نمیدونستمو اینا تا اینکه غیر مستقیم از شوهرم پرسیدم اونم گفت مطمعنم جاری پیشت گفته منم گفتم ن بابا همینجوری پرسیدمو اینا خلاصه نگم براتون از اون روز از این جاری بدتر متنفر شد تا اینکه امروز

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3417433/۷۰-باز-سوره-حمد-به-نیابت-از-شفای-بیماران-و-شفای-شخص-مورد-نظر-من

شیش ماهه ب شوهرم میگم بیا بریم خونشون هی نمیاد اخرش من گفتم تو نمیای حداقل خودم برم عیبه گفت برو اگه حواسش نبود این حرفو زد یا هرچی نمیدونم منم بش گفتم میام خونتون حالا امروز بش گفتم هماهنگی کردم ک بریم گفت حق نداری گفتم من هماهنگی کردم همون موقع هم مادرش زنگ زد منو واسه شام دعوت کرد منم ب شوهرم گفتم عیبه بش گفتم میرم یه ساعت میشینمو بعد میریم خونه مامانت گفت نه دوس ندارم اون پرت میکنه بدتو میخواد زندگیمو از هم میپاشه و..... خلاصه منم با پرویی تمام جلوش وایسادمو رفتم

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪

اصلا یک درصدم فکر نکن همعروست! صاف و صادقه😁 دیدم که میگم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

خب🙄

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2706