2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یکی نیس بگه آخه تو دیگه چرا😐😐

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

با همین سلبریتی بودنشم با این لباسای عجق وجق خودشونو از چشم میندازن 😒

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

اولین چیزی که به ذهنم میاد اینه که عجب آدم جوگیریه

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2714
الان هم عقلمون برسه ذهنمون رو درگير فكر به تيپ اين جور افراد نمي كنيم 

اون دوستمون راست می‌گفت ها 

این دومین پستی هست که از شما میبینم ولی هنوز زده یک پست براتون 🧐🧐🧐

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

این یکیو دیگه من فقط حاضرم در ازای ۱۰۰ میلیون نقد انجام بدم. تازه اونم با سری فتاده از شرمساری😓😓

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
یکی نیس بگه آخه تو دیگه چرا😐😐

😔😔خیلی بازیش و دوست داشتم. همه فیلماش و نگا میکنم. ولی بنظرم واسه اینکه رنگ جورابش مشخص باشه اون شلواره رو پوشیده😁😁😁باز این بازیش خوبه اون عن خانوم چی میگه. همش نقش دوم و سوم و داره

2706