2733
2739

دوستان این چه فیلمیه؟ 

سریال خوب ترکی عاشقانه ی خوب هم می شناسید لطفا که معرفی کنید 

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایول بوراک جان توشه 😁 لعنتی جذاب😐

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2738
قشنگ بود بد نیست از کجا دان میکنی ؟ من حریم سلطان رو تا قسمت313دیدم بقیه شو سایتش بسته شده دان نمی ...

هنوز سرچش نکردم اسمش رو نمی دونستم پیدا کردم لینکش رو برات می ذارم❤️ شاید سایتش با ف یلتر ش کن باز شه

عشق حرف حالیش نیست فیلم قشنگیه 

دیدم ❤️

این فیلم کارا سودا یا عشق بی پایانه که ایرانیا اسمشو گذاشتن اوکیا و کلا گند زدن به فیلم بخاطر تبلیغات مثل لطیفه(کارا پارا اشک اگر درست یادم باشه عشق پول کثیف)حتما با زیر نویس ببینید و به اسم اصلی 

2706