2737
2734
عنوان

لاغری ...کمک

356 بازدید | 23 پست

دوستان برادرم فشارخون داده ۳۰ سالشه بشدت چاق شده بالای صد کیلو خواهش میکنم اگه راهی برای لاغر شدن دارید ک تحربه کردید برام بگید هرروز ی دردی داره پاش سرش قلبش 

ارادش هم خیلی ضعیفه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط و فقط فعالیتش زیاد بشه خوراکش کم.بقیه چیزا موقتیه

حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی تند کنه

برنج یه کفگیر.نون چند تا لقمه.دور تنقلات مضر،بستنی،نوشابه،شیرینی و روغن رو خط بکشه.مصرف میوه و سلزیجات تازه رو هم زیاد کنه.آب هم زیاد بخوره

امکان نداره لاغر نشه

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
متاسفانه ی ماه استفاده میکرد برای لاغری از چای سبز هیچ نتیجه ای نگرفت

از داروهای ماهواره به هیچ عنوان استفاده نکنین،زیر نظر یه متخصص حتما جواب میگیرین

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی فَردا اِلتِماس✌️

ببین عزیزم تو وزنای بالا لاغر شدن خیلی سخته،اکثر کسایی هم که وزنشون کاهش میدن دوباره بیشتر از قبلا برمیگرده،چون این آدمها تعداد سلول های چربی بدنشون زیاده،بهترین روش برا بالای صد کیلو جراحی معده ست

2738
فقط و فقط فعالیتش زیاد بشه خوراکش کم.بقیه چیزا موقتیه حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی تند کنه برنج ی ...

ممنون اگه دوشی سراغ دارید یا قرص البته شیمیایی ن بفرمایید ممنون میشم

ببین عزیزم تو وزنای بالا لاغر شدن خیلی سخته،اکثر کسایی هم که وزنشون کاهش میدن دوباره بیشتر از قبلا ب ...

اتفاقا دنبالش رفتیم ولی دکتر گفت جون ادم ب خطر میافته و هزینه ش هم۱۵ تا حتی بالای۲۰ تومنه😓

اتفاقا دنبالش رفتیم ولی دکتر گفت جون ادم ب خطر میافته و هزینه ش هم۱۵ تا حتی بالای۲۰ تومنه😓

آره هزینه ش که همین قدره متاسفانه،ولی خب چاقی هم جون آدمو بخطر میندازه،هر عملی ریسک داره حتی سزارین یا آپاندیس،بای مزیت ها ومعایبشو مقایسه کرد بعد تصمیم گرفت

2706