2733
2734
ببخشید شما سزارین کردین دیگه ؟؟سروس یعنی چی؟یعنی ویروس کامل از بین رفته بود؟کارخاصی کردین؟درمان خاصی ...

نه زایمان طبیعی بود یه هفته قبل زایمان با سوزاندن غیر فعال شد

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
ببخشید شما سزارین کردین دیگه ؟؟سروس یعنی چی؟یعنی ویروس کامل از بین رفته بود؟کارخاصی کردین؟درمان خاصی ...

بله منظورم ویروسه .دفع شده بود

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید انقد سوال میپرسم نگرانم😞

عزیزم ناراحت نباش .آزمایش دادی نوعش مشخص شده؟ پی سی ار بده 

نه آزمایش ندادم قبلا دوتا دونه ی خیلی کوچیک زدم رفتم فریز کردم بعد اون ندیدم ماه قبل پاپ اسمیر دادم مشکلی نداشتم اما این سری ک پریودم تموم شد میخوام برم دکتر پوست ک معاینه اساسی کنه اگ داشتم برام فریز کنه،ببخشید این آزمایشو دکترپوستم میتونه برام بنویسه؟شما کارخاصی کردین ک ویروس دفع شد؟؟

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
2731
نه زایمان طبیعی بود یه هفته قبل زایمان با سوزاندن غیر فعال شد

راستش از لحاظ روحی خیلی بهم ریختم الان شماهارو میبینم خوب شدین خیلی خوشحال میشم هنوز بچه ندارم نگران آینده و بچه دارشدنم میترستم مشکلی برای بچه پیش بیاد

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
نه آزمایش ندادم قبلا دوتا دونه ی خیلی کوچیک زدم رفتم فریز کردم بعد اون ندیدم ماه قبل پاپ اسمیر دادم ...

نه منم فقط سوزوندم زنان برو

عزیزم پی سی آر چه آزمایشیه؟ تو بارداری انجام میدن؟ من ۲۲ هفته ام امروز تو دسشویی متوجه شدم یه دونه زگیل تقریبا کنار دهانه واژنم زده خیلی نگران خییییلی کلافه ام و استرس دارم 

پسرکم من صدای خدارا در ضربان قلب تو شنیدم💙🥺🧿
2738
عزیزم پی سی آر چه آزمایشیه؟ تو بارداری انجام میدن؟ من ۲۲ هفته ام امروز تو دسشویی متوجه شدم یه دونه ز ...

نه واسه شما انجام نمی‌دن شما بارداری برو دکتر اون یه دونه رو از بین ببرد تا زیاد نشده

سلام خانومی شما برای زگیلتون تو بارداری تونستید کاری بکنید؟

نه عزیزم دکتر گفت مشکل نداره بعد زایمان میره ولی خودم نگرانم🥺دوهفته دیگه زایمانم

نه عزیزم دکتر گفت مشکل نداره بعد زایمان میره ولی خودم نگرانم🥺دوهفته دیگه زایمانم

منم دو هفته دیگه زایمانمه میترسم بخاطر همین میخوام سزارین کنم البته پاپ اسمیر دادم هنوز جوابش نیومده

منم دو هفته دیگه زایمانمه میترسم بخاطر همین میخوام سزارین کنم البته پاپ اسمیر دادم هنوز جوابش نیومده

تو بارداری پاپ اسمیر دادی؟؟

دکترت گفت سزارین باید بشی یا خودت اختیاری پول دادی که سزارین بشی

تو بارداری پاپ اسمیر دادی؟؟ دکترت گفت سزارین باید بشی یا خودت اختیاری پول دادی که سزارین بشی

اره تو ۳۵ هفته و ۳ روز دادم دکترم گفت باید بدی 

درباره سزارین سرچ کردم فهمیدم زگیل خیلی مسریه اگر به دهن بچه بخوره تا سال ها باهاش درگیره 

یا کرایو میکنم یا سزارین .

دکتر گفت طبیعی بیار چیزی نمیشه ولی میترسم

تو بارداری سوزوندمشون یهرهفته قبل زایمان.😭😭

سلام عزیزم میدونم خیلی از این پیامتون گذشته اما من خیلی نگرلنم میشه راهنماییم کنید 

شما چکارکردید تو چندهفته سوزوندید ؟ تاثیری داشت؟ دکترتون چجوری قبول کرد

2706