2733
2734
بله عزیزم من دو تا زایمانهام اونجا بوده

عزیزم

برازایمان دوم میخواستم بدونم اتاق خصوصی میشه گرفت که پسرم که کوچیکه همراه خودم باشه؟

کنارم بخوابه وهمسرمم باشه؟

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم برازایمان دوم میخواستم بدونم اتاق خصوصی میشه گرفت که پسرم که کوچیکه همراه خودم باشه؟ کنارم ب ...

اتاق خصوصی میشه گرفت ولی ب نظرم علاوه بر همسرت شخص دیگه ای هم همراهت باشه بهتره من شش سال پیش زایمان دوم بوده تا جایی ک یادمه نمیذاشتن بچه ها شب بمونن منم پسر بزرگم ک سه سالش بود دائم پیشم بود ولی شب رفت خونه مادرم اینها مامانم موند ب زور همسرم رو فرستادم ک پیش پسر بزرگم باشه 

اتاق خصوصی میشه گرفت ولی ب نظرم علاوه بر همسرت شخص دیگه ای هم همراهت باشه بهتره من شش سال پیش زایمان ...

فاصله سنیشون چقده اذیت نشدی

با کدوم بیمه ؟خوب بود؟ سزارین یا طبیعی بود؟

من خودم بیمم نیروهای مسلح بود

بیمارستان خوبیه راضی بودم سرپسرم دکتراشم عالین

با کدوم بیمه ؟خوب بود؟ سزارین یا طبیعی بود؟

بیمه نیروهای مسلح البته بیمه تکمیلی هم داریم پولی هم پرداخت نکردیم

من خیلی راضی بودم سزارین شدم دکترم خانم دکتر لالویی بود متعهد و مهربون و خدا ترس

کادر مهربون و پیگیر 

اتاق خصوصی گرفته بودم اون موقع شبی 150بود فیلم برداری اتاق عمل هم داشتم 

2738
فاصله سنیشون چقده اذیت نشدی

سه سال و دو ماه اوایل نه ولی وقتی کوچیکه چهار سالش شد تا الان ک شش سالش هست کمی با داداشش درگیر میشدن الحمدلله الان درگیریهاشون کمتر شده من تو غربت زندگی میکنم وجود دو تا داداش کنار هم برای خودشون خیلی خوبه با هم کلاس میرن تو مدرسه هوای هم رو دارن تو بازی با هم هستن همه ی اینها ب شرطیه ک بتونی دل بزرگه رو ب دست بیاری ک حسادتش تحریک نشه

من خودم بیمم نیروهای مسلح بود بیمارستان خوبیه راضی بودم سرپسرم دکتراشم عالین

البته نه سال پیش ی دکتر محمدی بود خیلی بد بود دائم مریضهاش رو میکشید مطب خصوصیش و تو دل مزیضهای دکترهای دیگه رو خالی میکرد نمیدونم الان هست یا نه من ک هر وقت یاد تشخیص های مسخره اش می افتم از خدا میخوام هدایتش کنه

البته نه سال پیش ی دکتر محمدی بود خیلی بد بود دائم مریضهاش رو میکشید مطب خصوصیش و تو دل مزیضهای دکتر ...

نه من اسفند۹۶ زایمان کردم دکتربهمنی بودخدایی خوب بود 

سه سال و دو ماه اوایل نه ولی وقتی کوچیکه چهار سالش شد تا الان ک شش سالش هست کمی با داداشش درگیر میشد ...

خداحفظشون کنه

پسراانرژیشون زیاده

سومی نمیخوای دیگ؟

خداحفظشون کنه پسراانرژیشون زیاده سومی نمیخوای دیگ؟

ممنونمهمچنین جوجه های شما رو

نه فعلا ب برکت وجود مادرشوهرم ب فکر جدایی هستیم البته امشب همسرم تو چشام نگاه کرد و با چشمای اشک آلودش گفت بدون تو نفس نمیتونم بکشم منم خیلی نامردانه گفتم مامانت نمیذاره نه تو نفس بکشی نه من 

خودم هم میدونم جرات جدا شدن ندارم ولی زندگیمون فعلا رو هواست تا تکلیفم رو با خونوادش مشخص نکنه رو حرفم هستم هر چند میدونم این کار رو نمیکنم

ممنونمهمچنین جوجه های شما رو نه فعلا ب برکت وجود مادرشوهرم ب فکر جدایی هستیم البته امشب همسرم تو چش ...

چرا؟

مادرشوهرت چه غلطایی میکنه که انقدرتوزندگیتون اثرداره؟

منکه کلاقطع رابطه کردم باهاشون ازشون متنفرم خیلی دخالت ریزودورویی بود تنفردارم ازشون

چرا؟ مادرشوهرت چه غلطایی میکنه که انقدرتوزندگیتون اثرداره؟ منکه کلاقطع رابطه کردم باهاشون ازشون مت ...

هیچی لپ کلامش اینه ک خونه پسرمه صاحب اختیارشم حتی برا بچه هات کاره ای نیستی قیم اونا پدربزرگ پدریشونه هرچی ما گفتیم باید همون باشه در کل عروس برده ی جنسی پسرمه (حتی این حرف رو با ی ادبیات دیگه ای توی ی جمع بزرگ زنونه از قوم و خویشای خودش زد طوری ک خواهر زاده هاش میگفتن خاله شوخی میکنه جدی نگیر و خاله خانوم همچنان رو حرفش وایساده بود ک خواهر بزرگش بهش گفت بسه دیگه منم بلند شدم اومدم خونمونو تا جون داشتم گریه کردم ک چقدر بد شانسم بین اون همه خاستگار ک مادرها همه فرهنگی و تحصیل کرده این زن باید بشه مادرشوهر من 

خلاصه بگم ک از اول تیر باهاشونن صحبت نکردم باورت میشه سه کیلو وزنم اضافه شد از راحتی اعصابم

الانم ب شوهرم گفتم من نمیام پسر کوچیکم رو هم نمیذارم ببری ولی خودت و پسر بزرگه میخواید برید ، میخواید نرید برام مهم نیست

2706