2737
2734
عنوان

حالم بده واقعا فگر میکنم باردارم

194 بازدید | 23 پست

امروز روز ۶ عقب انداختم  داغونم لگنم درد میکنه کشاله رانمم 

روحیه امم یجوریه  کمرم شدید گرفته 

تازه امروز سردردم بهتر شد که اینا اضافه شد 

بی بی چک بزن خو

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سللم شب خوش من 27تزدیکی داشتم دستم اغوشته به منی خشک نشده شد ووارد،بدنم کردم از عمد خب بعد اینجوری سیستم زد من 28تخمک گذاریم بود میخوام ببیم امکان بارداری هست یا ن.وامروز یکم سوزش داخل ناف ویه درد کم وناگهانی داخل لگن سمت چپ به اندازه چند ثانیه بود.وهم چنین چند روز درد شبیه پریدی زیر دلم دارم بعضی روزا به اندازه چند،دقیقه میشه

2728
2738

من بعد ۷روز مثبت شد .البته فقط روز قبل موعد زدم منفی بود تا ۷روز بعد مثبت نشد

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
من ماه دوم اقدامم کاشکی مثبت بشه فکر نمیکردم انتظارش انقد بد باشه 

واقعا بده 

کل ااین هفته رو تنها آز دادم و بی بی چک زدم حس بدی بود خیلی دلم گرفته  بدنمم درد میکنه 

2706