2726
عنوان

درمورد رفتار باحاری و خواهر شوهر

213 بازدید | 11 پست

دوستان سلام،من در مورد رفتار با دیگران اصلا ادنی نیستم ک جواب هر کارو یا هر رفتاری رو بدم،توی این چند سال ازدواجم اصلا جواب حرف خانواده ی شوهر رو ندادم اما از حق هم نگذریم در کل خوبن و گاهی اوقات خواهر شوهرم با یه حرفایی اونم بی دلیل و بی منطق و بچه گانه واقعا دلمو میشکنه،یه جاری هم دارم ک ظاهرا خیلی هوامو داره و میگه میخنده اما حرفی رو هم توی دلش نمیذاره و باخنده حرفشو میزنه،من تکلیفم با ایشون مشخصه چون با همه اینجوره و من پذیرفتم ک ناراحت نشم،اما خواهر شوهرم خیلی راحت حرفاشو میزنه اونم حرفایی ک اگه بگم بهتون خندتون میگیره ک چقدر بچگانه و بی منطق و زشته،همین امروزم با حرفش خیلی ناراحتم کرد ولی من فقط نگاه کردم و هیچی نگفتم چون شخصیت خودمو در این حد نمیبینم  ک جواب بدم و هر حرفی رو بزنم اما خب خودمو خیلی ناراحت میکنم به نظر شما رفتار با چنین شخص خود خواه و همه چیز گویی چه جور باید باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها ما با خاتواده شوهر کلا قطع رابطه ایم چند روز هی خواب مادرشوهرمو میبینم میاد خونمون میگه دوسداشتم بیام پیشتون .هرچی هم به شوهرم میگم برو سر بزن نمیره میگه بهت بی احترامی کردن حق نداری بگی برو .چکار کنم من

خاله جون برا سلامتی دخترم میشه یه صلوات بفرستی😘😘😘😍
2728
بچه ها ما با خاتواده شوهر کلا قطع رابطه ایم چند روز هی خواب مادرشوهرمو میبینم میاد خونمون میگه دوسدا ...

ترقیبش کن بده و کینه به دل نگیره پدر و مادر هر چقدر هم بد باشن باید احترامشون کرد

عزیزم  منم 6سال پبش که ازدواج کردم  مثل شمابودم  یه دخترساکت ومعصوم ومودب که  باوجودهمه بی ادبیهاشون  وبی شعوریهاشون  زبون  بازنمیکرذم وفقط  تحقیرمیشدم ومیشکستم  ولی بعدازیه مدت  فهمیدم،  نه  این راهش نیست هرچی من  بیشتراسکل بازی درمیارم ایناپرروترمیشن،،الان شدم لنگه خودشون که جرات نمیکنن  کم وزیادبهم  بگن،،همین دیروز خواهرشوهرباپیام شستم گذاشتم کنار جات خالی بلاکش کردم که نتونه دهنش  بازکنه،،،هیچ  اهمیتی هم برام،،ندارن دیگه،،اوووف که خیلی  حال میده

ترقیبش کن بده و کینه به دل نگیره پدر و مادر هر چقدر هم بد باشن باید احترامشون کرد

اخه من بخدا همش میگم خودت برو یه سر بزن میگه اونا بی احترامی کردن جایی تو زندگیم ندارن .یکبارم مجبورش کردم رفتیم خونشون ولی مادر شوهرم بازم بی احترامی کرد بلند شدیم اومدیم 

خاله جون برا سلامتی دخترم میشه یه صلوات بفرستی😘😘😘😍
اخه جالبه اون جاریم ک جوابشونو میوه اجر و قرب بیشتری داره

خب  این  حرف  منو تصدیق  میکنه،،،بعضی  آدمافکرمیکنن اگه  کسی  بی ادبی  نمیکنه یااحترام نگه میداره ازبی عرضگی  ومشنگیشه