1989
1993
عنوان

بیاین عکس عروسیم

2159 بازدید | 107 پست

یه عکس از عروسیم دارم هروقت میبینمش نمیدونم یه حس خوبی بهم دست میده

فقط تورو خدا نگین اون کوفتی چیه سرت؟خودم میدونم خیلی زاقارته 

زود برمیدارم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

زودم بزا🤗

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
2014
2006
چند وقته عکسای +۱۸نذاشتن خداروشکر یه مدت اصلا نمیشد تاپیکای عکس رفت

چه ادما پس پیدا میشه

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......

کو😀

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

نمیزاری بگو بریم بابا 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

اسی رفت اتلیه فک کنم

من حتی اگه امریکاهم بدنیا میومدم مامانم نمیزاشت با دوس پسرم برم مسافرت میگفت ایزابلا نرو بابا جرج بفهمه میکشتت داداش مایکل خون به پا میکنه عمه هتی حرف در میاره بخاطر پدرمسیح یکم سرسنگین باش لطفا..😏از لحاظ روحی یکیو میخام ک تا حرف زد بزنم تو دهنش😐به قول یه دوستیییی اگر مچ پاهاتون مثل پاهای بهداد سلیمیه🏋️‍♂️خواهشا شلوار کوتاه نپوشید (سازمان زیباسازی استان تهران) 🤦‍♀️😁😁 یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅 

معطل نکن بابا باید بریم به تایپکایه دیگم برسیم 😃