2726
عنوان

سخیف ترین و چیپ ترین کارتون چی بوده

773 بازدید | 50 پست

1:اول خودم وقتی ابتدایی بودم تازه مبل خریده بودیم احساس میکردم ما دیگ ب جرگه باکلاسان پیوستیم.همه هم باید خبردار بشن از این اتفاق میمون. چند روز در میون تو باشگاه ی جا مو میگرفتم تا آزم میپرسیدن چی شده میگفتم پام خورد ب مبلامون  آه اه  

2:هنوزم وقتی خانواده خودم یا شخص شوهرم برام کادوی چیزی بگیرن تا ب اطلاع جاریاتم نرسونم تنگی نفس میگیرم  

3:آخرین مورد ک خودم ب خودم نهیب زدم ک وای من چقد چیپم. از شرکت همسر دعوت کرده بودن واسه اینک ب همه نشون بدم شوهرم چقد ذوسم داره و نازمو میکشه جلوی همکاراش با لحن لوسی گفتم علی جونننی خسته شدم بررررریم   

وای چرا من انقد......اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه بار همه النگوهامو با هم پوشیدم یه مدت ،الان که فکرشو‌ می کنم خیلی بد بود 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

وای وااایییی نگم براتونننن😭😭😭😭

من قرص ضد افسردگی میخوردم بعد انگار مشروب زدم مست میکردم ،روزای اول استخدامم بود ،منم هندزفری میذاشتم تو گوشم و صداشو تا ته زیاد میکردم

دگ روپام بند نمیشدم تا تنها میشدم بلند میشدم میرقصیدم ،تازه رقصم بلد نیستم شلنگ تخته مینداختم😭😭😭😭

بعدها فهمیدم اتاق دوربین داره،رییسم همرا میبینه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
جورابمو رو کفش میپوشیدم😖😖😖😖😖😞😭

🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2706