2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوم علائمی نداشتم ولی چون گره هایی (ندول ) زیادی تو تیروئیدم بود نمونه برداری شدم وحدودا یازده سال پیش تیروئیدکتومی شدم یعنی کاملا تیروئیدم. رو برداشتن

2456
دوست من تیروعیدش مشکل داشت چندروز پیش عمل کرد.الانم دارو مصرف میکنه و خوبشده.گف پارسال یه دونه بوده ...

عزیزم فقط واسه یه کیست ساده نرید زیر تیغ جراحی مگه اینکه نمونه بگیرن بدخیم باشه یا مشکوک به بد خیمی اون موقعس که جراحی میکنن .انشاالله که واسه شما نباشه .من خودم یازده سال پیش کل تیروئیدم رو برداشتن ولی دکترم بهم نگفت که بدخیم بوده احتمال عودش هست چون اندازه اش کوچیک بود اون که فوت کرد تازه بازم دکترهای دیگه بهم نگفتن رفتم بیمارستان شریعتی واسه بارداری اونجا بهم گفتن و متاسفانه الان حدود دو ساله درگیر متاستاز شدم ولی هنوز که هنوزه مشخص نیست تومور کجاس

دوست شما کجا عمل کرده پیش.کدوم دکتر ؟؟؟؟ 

سلام

من به تازگی کل تیروییدم رو برداشتم نتیجه پاتولوژی هم خوب بود دکتر دید فقط لووتیروکسین داد

شما هم اینجوری بودین؟ الان دوباره عود کرده؟ چطور ممکنه؟

بعد جراحی چاق شدین یا لاغر؟

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
2714
سلام من به تازگی کل تیروییدم رو برداشتم نتیجه پاتولوژی هم خوب بود دکتر دید فقط لووتیروکسین داد شما ...

خدا رو شکر که خوب بوده .میشه بگین دکتر جراحتون و دکتر غددتون. کیه ؟؟؟

خدا رو شکر که خوب بوده .میشه بگین دکتر جراحتون و دکتر غددتون. کیه ؟؟؟

من شیرازم

شما کجایین؟

مگه نتیجه پاتولوژی عملتون خوب نبود؟

من تهرانم نه متاسفانه خوب نبود 

آها انشالله دیگه مشکلی نداشته باشین

میگم من بعد عمل چاق شدم شما هم اینجور بودین بعدش لاغر شدین؟

سلام من به تازگی کل تیروییدم رو برداشتم نتیجه پاتولوژی هم خوب بود دکتر دید فقط لووتیروکسین داد شما ...

سلام عزیزم شما چه علائمی داشتیم که متوجه شدین تیروئیدتون ندول داره؟ 

2706