2410
2553
عنوان

فاصله سنی بچه ها😊😊

205 بازدید | 20 پست

سلام خانما یه پسر6ساله دارم که میره پیش

خودم 23سالمه همسرم 33

بنظرتون الان وقت خوبیه واسه دومی بانه؟از سردرگمی در بیارینم لطفا☺

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

اگه نیتبم زمانی که پسرم میره اول به دنیا بیاد جی؟😯

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
دیرم هست به نظرم اونایی که ۲-۳ سال تفاوت سنی دارن هم بچه راحته هم خانواده

سخته واسم

همین الانشم دارم سخته میخوام برم مشاور

تازه دیرم هست... مخصوصا اگه دختر باشه بچه بعدیت اصلا باهم جور نمیشن😂😅چون من داداشمم 5 سال تفاوت سنی داریم البته من بزرگترم اما ابمون تو یه جوب نمیره...من طرز فکرم و همه کارام فرقه اما اون بجگونه رفتار میکنه به خاطر همین همیشه دعوا داریم...در کل دختر و پسر باهم نمیسازن😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
تازه دیرم هست... مخصوصا اگه دختر باشه بچه بعدیت اصلا باهم جور نمیشن😂😅چون من داداشمم 5 سال تفاوت سن ...

واسم جنسیت فرقی نداره فقط سالم باشه هر چی به صراحت 

ولی همسرم میگه واسه منم فرقی نمیکنه جنسیتش خداجونم سالم باشه دخترباشه😂😂

سخته واسم همین الانشم دارم سخته میخوام برم مشاور

خواهر شوهرم دقیقا مثل شماس، پسرش پیش میره. همه اش میگه سخته

ولی من چند ساله خیلی دارم به این چیزا دقت میکنم. همه اونایی که فاصله کم دارن خیلی بهتر بوده. وقتی بچه دوم میاد بچه اول عاقل تر میشه و از وابستگی درمیاد

درضمن وقتی فاصله کمه به درد هم میخورن و هم بازی و هم دم میشن اما فاصله که زیاد میشه دنیا و خواسته هاشون متفاوت میشه

شمام نمیدونی با دل کدوم راه بیای

گروه قرمز❤️ وزن 
واسم جنسیت فرقی نداره فقط سالم باشه هر چی به صراحت  ولی همسرم میگه واسه منم فرقی نمیکنه جنسیتش ...

اع😂...انشالا ک سالم باشه...👯💘😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
خواهر شوهرم دقیقا مثل شماس، پسرش پیش میره. همه اش میگه سخته ولی من چند ساله خیلی دارم به این چیزا د ...

الانشم نمیتونم قبول کنم واسه یکی دیگه مادری کنم😆😆پسرم نفس منه

پسرم کوچولو بودنی خیلی اذیت میکرد.خیلیم مریض نیشد😢چجوری میدونستم یه بچه دیگر و بیارم

الان خواهرشوهرمن بارداره؟*

2706