2737
2734

مامان های مهربون میشه بگید

روز اول چه شیر خشکی خوبه بدیم به بچه ؟

چه وسایلی ضروری ببریم بیمارستان ؟

تاچند هفته میشه سزارین کرد؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مادر نی نی روزهای اول شیرش خیلی کمه،بچه قبلیش 3 روز اول خیلی کم شیر داشت

شیر مادر روزای اول خییییلی کم و در حد یه قاشقه ولی غلیظ و البته معده ی بچه  هم فقط همین مقدار کافیشه و بیشتر از این ظرفیت نداره و اون شیرآغوزی کم مهم ترین و البته اولین واکسن نی نیه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
بله راضی بودم اول نان بهش دادم بچه اذیت شد به توصیه پزشک کودکان  عوضش کردم شما هم اپتامیل بگ ...

ممنون یه سوال دیگه داشتم،میگم میخوام شیشه شیر بگیرم ،شیشه شیرها باهم فرق میکنن؟

یعنس مارک خاصی هست که بهتر باشه

درسته ، گفتیم اگه خیلی بچه بی قراری کرد اونو به عنوان کمکی بهش بدیم

آپتامیل ۱  بگیرین ولی اصلا با شیشه ندین! با قاشق یا سرنگ آروم اروم بهش بدین که اگه با شیشه ی شیر بدین تنبل میشه و سینه ی مادر رو نمیگیره

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
اها،برای بعدنش شیشه شیر باچه مارکی بگیریم؟

یه شیشه ی کوچیک ولی جنس پیرکس برا اوایل و یه شیشه ی پیرکس بزرگتر برا بعدا 

شیشه ی شیر مارک بی بی لند خیلی خوبه این که عکسشو گذاشتم

اینم جنسش پیرکسه

یه شیشه ی کوچیک ولی جنس پیرکس برا اوایل و یه شیشه ی پیرکس بزرگتر برا بعدا  شیشه ی شیر مارک بی ...

ممنون عزیزم،خیلی لطف کردی 

به نظرت 

یه ساک

یه روغن 

یه دست لباس و پوشک

ودستمال مرطوب کافیه برای بیمارستان ؟چیز دیگه ای لازمه ؟

پوشک چه مارکی هم قیمتش مناسبه هم کیفیت ؟

2706