2737
2734
عنوان

درد دل

518 بازدید | 83 پست

نمیدونم من زیادی نازک نارنجیم یا واقعا کاربدی کرد

من یه هفتس مریضم حالم بده امروزم بدتر شدم امروز شوهرم تعطیله ازصبح من همش تب ولرز دارم بدنم درد میکنه اونم باهام قهره الان میخاسم برم بغلش میگه برو اونطرف بخواب سرجات مگه کرم داری اذیت میکنی منم خیلی ناراحت شدم بنظرشما حق داشت؟من که کاری نکردم انقد سرم درد میکنه میخام گریه کنم فقط

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین قبلا چیکا کردی که اینقدر از دستت شکاره...البته تو این شرایط باید کوتاه بیاد بعد که خوب شدی تلافی کنه...

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2738
ببین قبلا چیکا کردی که اینقدر از دستت شکاره

هیچی بخدا فقط صبح گفت برام اهنگ بریز گفتم گوشیتو بدع بریزم گفت مگه کوری دارم باهاش اهنگ گوش میدم منم دیگه هیچی نگفتم رفتم اونور خوابیدم

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

کلا مردا نسبت به مریضی خانومشون بی اهمیتن و توقع دارن خانوماشون همیشه پرانرژی و فعال باسن، نمیفهمن گاهی زن ها هم مریض میشن و نیاز به محبت دارن، خدانکنه فقط خودشون مریض شن، همچین خودشون رو لوس میکنن، ناراحت نباش گلم، این از خصوصیاتشونه

چکارش کردی؟ چکارت کرد؟ کامل با جزییات بگو ببینم چته

رفتم دستشو گرفتم گفتم بزار بیام بغلت اونم نزاشت گفت برو بخاب سرجات مگه کرم داری همین دلخور شدم اومدم نشستم تواتاق خواب

کلا مردا نسبت به مریضی خانومشون بی اهمیتن و توقع دارن خانوماشون همیشه پرانرژی و فعال باسن، نمیفهمن گ ...

چه خصلت زشتی دارن

مگه ما آدم نیستیم که نباید مریض بشیم؟؟؟؟

همش ما کوتاه بیایم؟؟؟؟؟؟

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
حتما ترسیده مریض شه😊

من انقد حالم بده ازصبحم هیچی نخوردم  چی میشد بزاره برم پیشش میخاسم باهاش حرف بزنم ازصبح توگوشیم خسته شدم خب

کلا مردا نسبت به مریضی خانومشون بی اهمیتن و توقع دارن خانوماشون همیشه پرانرژی و فعال باسن، نمیفهمن گ ...

اخه من که کاری نکردم

2706