2737
2734
عنوان

هدیه عروسی

131 بازدید | 19 پست

سلام دوستان . ممنون میشم نظرتون رو بگید. خانواده همسرم کلا تو زندگیمون از هدیه عروسی گرفته تا مراسم های دیگه که برا هر عروس رسم بگیرن نگرفتن و الان عروسی برادرشوهرم هست آیا ما وظیفه ای داریم که کادو ببریم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله عزیزم چون شما الان خاتواده مستقلی شدین اگه برادرشوهرت به شما کادو عروسی داده که یکم از اون بیشتر بدین اگه نداده شما هم مثلا ۳۰۰ تومن کادو بدین

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

یعنی خانواده شوهرت سر عقد یا عروسی هم هیچ کادو پول یا طلا ندادن؟

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2738

خب تو جاری هستی و با خانواده شوهرت برای جاریت فرق میکنی .

چرا برات اجرا نکردن ؟پافشاری میکردی تا برات اجرا کنن .

چون فردا همین نی نی سایتی ها میگن  هر کی دختر بوده باکره بود براش خانواده شوهر هیچی کم نذاشتن ..

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
بله عزیزم چون شما الان خاتواده مستقلی شدین اگه برادرشوهرت به شما کادو عروسی داده که یکم از اون بیشتر ...

نه برادر شوهرم به ما کادو نداده البته اون زمان دانشجو بود. ولی خانواده همسرم هم هیچی ندادن به عنوان کادو به من

برادر شوهرت مجرد بوده اشکالی نداره تو کادوتو بده ولی مراسمی اگه مادرشوهر یا خواهرشوهر گرفت کادو نده، اگه میدونی کادویی که میدی به دست عروس و دوماد نمیرسه و به مادر شوهرت میرسه نه نده

یعنی یه روز منم مامان میشم  
هیچی عزیزم چون مخالف بودن

پس شما هم ندین دانشجو بودن ربطی نداره من خودم زمان عروسی خواهرم دانشجو بودم مجردم بودم تازه شهر دیگه بودم که کلی هزینه هام بالا بود ولی عروسب خواهر برادر آدم یکباره من پولامو جمع کردم ربع سکه دادم وقتی اینها انقدر برای شما ارزش قائل تشدن بنظرم بدین بی ارزش کردن خودتونه

2706