2733
2734
عنوان

برای اولین بارنفرینم گرفت😶

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 176 پست

خوب کردی حالا دیگه میفهمه ازت میترسه کاری نمیکنه نکنه بخدا چیزی بگی اونم قبول کنه

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

گفت تو نفرينم كردي؟ميگفتي ن كار همسايه بوده 

ببين من ي بار يك نفر خيلي دلمو شكست نشستم خودمو براي خدا لوس كردم!خدايااا اين قلب منو شكسته خودت جوابشو بده!دو روز بعد پدرش فوت كرد به قدري پشيمون شدم(هرچند اصن ي روند طبيعي تو فيزيولوژيك طرف بوده و قطعا ربطي ب من نداشته عمرش در اين حد بوده )ولي خوب تا مدت ها حس غلط كردن داشتم و ديگم كسي رو نفرين نكردم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخ کاش مال منم درمورد بعضیا میگرفت  البته یه نفر خیلی بهم پز میداد و بی احترامی به خودم و خانو ...

حالا متوجه بشن یانه مهم نیست همین که بفهمیم خداجواب دل شکستمونو داده وحواسش بهمون بوده به نظرم کافیه

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

به جای منم بیا یه نفرین کن خواهر😂😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2738

من گاهی نفرینام میگیره 😆ولی نفرین خوب نیست ندوست 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
دیگه ازت حساب میبرن همه قوم شوهر😂😂😂میشه مامان بهروز هم نفرین کنی 🙏🙏🙎🙎توروخدا اااا 

😂😂😂

اقا بعد این خاله ام رو نفرین کن 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
نفرین نکن دعا کن سر عقل بیاد 

همیشه دعامیکنم سرعقل بیاد بخدا دوست ندارم بلایی سرش بیادولی بعضی وقتا ازروعصبانیت زیادنمیتونم خودموکنترل کنم

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
2706