1472
1459
عنوان

برای اولین بارنفرینم گرفت😶

2571 بازدید | 176 پست

بچه ها من شوهرم قصدداشت بره اربعین پیاده روی کربلابادوستاش بعدش ماشهرستان بودیم خونه مامانش خیلی اذیتم کردوحرصم داد برادرشوهروجاریمم خیلی بهم بی محلی کردن واصللا بهم حتی سلامم نکردن وشوهرمم جلواونا محلم نمیدادوخلاصه اون چندروزبه اندازه یه عمربرام گذشت اونقدرحرص خوردم وغصه خوردم که نگووقتی برگشتیم باهم دعوامون شدوکتکم زدمنم گفتم اگه امام حسین توروبطلبه من کافرمیشم راضی نیستم اگه بری کربلاخلاصه که کارهمه ی دوستاش درست شدورفتن ولی شوهرم پاسپورتش نرسیدونرفت چن روزپیشم شب خیلی شوهرم ناراحتم کرداعصابم واقعاداغون بودتاخودصبح حرص میخوردم صبح وقتی داشت میرفت سرکارگفتم تودلم خدایا همین امروز خودت جوابشو بده یه بلایی سرش بیارچندین بارازحرص زیادبه خداگفتم وواقعاهم حق داشتم ناراحت باشما همون روزدقیقا ظهرش شوهرم سرکارتصادف میکنه البته من اصلا نمیخواستم تصادف کنه وبلایی سرش بیادمنظورم این بودیه جوری شه بفهمه اشتباه کرده وقتی شب دوستاش با پای آتل بسته ودست زخمی آوردنش من اصلا یادم به حرفی که صبح زدم نبود که یهوخودش بهم گفت تو صبح نفرینم کردی ؟؟حالا شایدم ازنفرین من نبوده باشه واستنباط خودم باشه کاش خدا آهموازکسای دیگه هم میگرفت

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

اخ کاش مال منم درمورد بعضیا میگرفت 

البته یه نفر خیلی بهم پز میداد و بی احترامی به خودم و خانواده و شوهرم کرد خدا جوری گذاشت تو کاسه س کخ داغون شد 

ولی حیف که ادما متوجه نمیشن از کجا میحورن

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

نفرین نکن دعا کن سر عقل بیاد 

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
1436

حالا خدا کنه به خودش بیاد رفتارش رو اصلاح کنه

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

يبار كسي كه قصد خراب كردن زندگي خانوادم رو داشت نفرين كردم اونم تو مشهد 

بعد چند ماه بچه تازه بدنيا اومدش مشكل شديدي داشت نميدونم نفرين من بود يا نه 

و راضي هم نبودم بچش طوري بشه ولي خب ....

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

منم یه بار از دست یه نفر دلم شکست شبش تصادف کرد 

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...
1449
اخ کاش مال منم درمورد بعضیا میگرفت  البته یه نفر خیلی بهم پز میداد و بی احترامی به خودم و خانو ...

ولی شوهر این فهمیده از کجا خورده😂

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ملیکم

خوب کردی

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1474

گفت تو نفرينم كردي؟ميگفتي ن كار همسايه بوده 

ببين من ي بار يك نفر خيلي دلمو شكست نشستم خودمو براي خدا لوس كردم!خدايااا اين قلب منو شكسته خودت جوابشو بده!دو روز بعد پدرش فوت كرد به قدري پشيمون شدم(هرچند اصن ي روند طبيعي تو فيزيولوژيك طرف بوده و قطعا ربطي ب من نداشته عمرش در اين حد بوده )ولي خوب تا مدت ها حس غلط كردن داشتم و ديگم كسي رو نفرين نكردم

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

😂😂😂😂😂منم وقتی شوهرمونفرین میکنم یه بلایی سرش میادخودشم میدونه😅

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...
1450