2703
2553
عنوان

معنی خیانت از نظرتون چیه؟

656 بازدید | 16 پست

خیانت فقط دل بستن یا رابطه با ی شخص دیگه بجز فردی که بهش تعهد داری نیست

خیانت یعنی کاری رو بکنی که اگه شریک زندگیت بود و میدیدت نمیکردی...

نظری ندارم

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه من یعنی برقراری رابطه عاطفی... جاست سک.س واسم قابل قبولتره تا اینکه باهاش رابطه احساسی داشته باشه

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2456

من گاهی پیتزا سفارش میدم وقتی همسرم نیست تنهایی میخورم بعد جعبشو معدوم میکنم کلی اسپری و اسپند میزنم که بوشم از بین بره😕😕😕

من ی خائنم🙁🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من گاهی پیتزا سفارش میدم وقتی همسرم نیست تنهایی میخورم بعد جعبشو معدوم میکنم کلی اسپری و اسپند میزنم ...

جنایتکااااار 😂😂 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2714

خیانت... یعنی کاری یا رفتاری  رو انجام بدی که اگه  همسرت یا عشقت شاهد کارت بود انجام نمی دادی... 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706