2726
عنوان

معنی خیانت از نظرتون چیه؟

666 بازدید | 16 پست

خیانت فقط دل بستن یا رابطه با ی شخص دیگه بجز فردی که بهش تعهد داری نیست

خیانت یعنی کاری رو بکنی که اگه شریک زندگیت بود و میدیدت نمیکردی...

نظری ندارم

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه من یعنی برقراری رابطه عاطفی... جاست سک.س واسم قابل قبولتره تا اینکه باهاش رابطه احساسی داشته باشه

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2728

من گاهی پیتزا سفارش میدم وقتی همسرم نیست تنهایی میخورم بعد جعبشو معدوم میکنم کلی اسپری و اسپند میزنم که بوشم از بین بره😕😕😕

من ی خائنم🙁🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من گاهی پیتزا سفارش میدم وقتی همسرم نیست تنهایی میخورم بعد جعبشو معدوم میکنم کلی اسپری و اسپند میزنم ...

جنایتکااااار 😂😂 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

خیانت... یعنی کاری یا رفتاری  رو انجام بدی که اگه  همسرت یا عشقت شاهد کارت بود انجام نمی دادی... 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706