2726
عنوان

سوال درباره دو رشته

151 بازدید | 29 پست

بچه ها میخوام نظر شما رو بدونم . لطفا توضیح هم بدین ممنون

تعداد رای : 18
نظرسنجی
معلم
15
83%
روانشناس
3
16%

معلم چون از همون دانشگاه حقوق داری کلی مزایا داره خیلی برا خانوما مناسبه تابستون تعطیلی ولی حقوق میگیری منظم و امنیت شغلی

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچ کدوم ! روانشناس که باید تا فوق بخونی بتونی برای خودت کار کنی معلم که الان جدیدا حق التدریسن

چجوری میشه حق التدریس شد؟بالاخره رسمی میشن؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

من تربیت معلم قبول شدم چون یه شهردیگه بودشوهرم نزاشت برم خیلی گریه کردموتاالانم حسرت میخورم الان دارم روانشناسی میخونم خیلی رشتمودوس دارم وشیرینه ولی ازنظرشغلی معلمی برای خانوم عالیه بهترین شغله

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

درسای روانشناسی به نظرم جالب تره. با ذات آدما آشنا می شین. اما شغلش سخته همش سر و کله زدن با آدمای مشکل دار. مسولیتش هم بالاست به یه نفر مشاوره اشتباهی بدی و زندگیش رو خراب کنی.

معلمی اوش سخته سر و کله زدن با بچه ها. اما کم کم راهش رو یاد می گیری. من خودم خیلی از سر و کله زدن با بچه ها خوشم میاد. تو زندگی خودمم تاثیر گذاره. الان صبورتر شدم. اگه روزی پدر بشم فکر کنم بهتر بتونم با بچه هام کنار بیام. هر چی بچه ها سنشون کمتر باشه بیشتر ذوق می کنم.

من تربیت معلم قبول شدم چون یه شهردیگه بودشوهرم نزاشت برم خیلی گریه کردموتاالانم حسرت میخورم الان دار ...

منم روانشناسی قبول شدم . فقط از این خوشم میاد که سطحش بالاست و مثل دکتر میمونی اما از کارش بدم میاد . و برام کسل کنندست و فقط میشینم غصه میخورم . و به سختی براش کار پیدا میشه ..گفتم رشته ی آموزش ابتدایی که میشی دبیر دبستان ها . منم بچه ها رو دوست دارم . خوبه؟

تشکر ..خوشحالم کردین☺

تربیت معلم شرط سن داره ها 

چند سالتونه؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706