2726
عنوان

آش رشته

183 بازدید | 22 پست

شما توآش رشته آرد هم ميريزيد؟؟

تو دستور گوگل ميزنم نوشته آرد هم بريزيد .بنظرتون اگه نريزم بد ميشه؟؟

واينكه لوبيا چيتي نسبت به بقيه حبوبات بايد كمتر باشه؟؟؟؟

اره  باید بریزی

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ارد و برای این میریزن اگه یه کم شل باشه    نیازی نیس وگرنه   رشته رو اندازه بریزی ارد نمیخاد  

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 

من نمیریزم

نخود نصف لیوان

لوبیا ۱ لیوان

عدس ۱.۵ لیوان

اندازه های منه عالی هم میشه 

همه رو جز عدس می ریزم زودپز ۱ ساعت بعد ۱۰ دقیقه آخر عدس رو اضافه میکنم

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
2706