2726
عنوان

پیشنهاد اقتصادی بدید بهم

278 بازدید | 21 پست

دوستان پول حقوقمو که خیلی هم ناچیزه چجوری پس انداز کنم بزارم تو بانک یا طلا بخرم یا ارز یا بورس یا....مجردم خرج آنچنانی ندارم....

حقوقم یک و پونصده😑 ولی خداروشکر بازم از هیچی بهتره

من با کنار گذاشتن راحت ترم تا با کنار اومدن ؛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ی حساب بانکی باز کن هر برج ی تومن یا بیشتر یا کمتر از حقوقتو فیکس بریز ب اون حساب تا مقدار قابل توجه ...

بزارم خیلی که شد طلا بخرم؟؟یعنی هر ماه با یه تومن پا نشم برم طلا فروشی..آها گرفتم..مرسی

بورس خوبه به شرطی که بلد باشی و اموزشهای لازم رو دیده باشی 

اتفاقا بورس رو خیلی دوست دارم درسشو خوندم ولی بلد نیستم ...برای آموزش جایی رو میشناسی؟؟

بنطرم.این قرعه کشی های خونگی اسم بنویس تقریبا ماهی یک میلیون ب خودتم سخت نگیر.بعد ی مدت اسنت در میاد دیر یا زود تقریبا ۲۰ میلیونی بنویس.فکرت باز باشه دنبال طلا این چیزا نرو سود بزرگی ندار.بعد توی این مدت با مرد های اقوام مشورت کن.یا پولت بد دست ادم حسابی باهاش کار کنه کاری ک همه نعصومین انجام میدادند یا فکر ی بنگاه کوچیک باش.مثل تولید قارچ.مثل چندتا چرخ بخر تولید لباس ...

اتفاقا بورس رو خیلی دوست دارم درسشو خوندم ولی بلد نیستم ...برای آموزش جایی رو میشناسی؟؟

درسشو خوندی ؟ خوب اگه درسش رو خوندی به استادتون بگو یه جای کاردرست بهت معرفی کنه 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
بنطرم.این قرعه کشی های خونگی اسم بنویس تقریبا ماهی یک میلیون ب خودتم سخت نگیر.بعد ی مدت اسنت در میاد ...

اره قبول دارم طلا خیلی سود نداره...همون پول خودته یکم بیشتر شده...اره پیشنهادات خیلی خوب بودن..مرسی عزیزم

2706