2726

نوشته بود..امشب یه عوض یه حرفایی بهم زد که حالم ازخودم بهم میخوره+اسکرین

..

چی مگه گفته بود که ترکید

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسره فوش ناموسی بش میداد اینم هی میگف چش ببخشید

ای وای..خو چرا بهش فحش میداد؟؟

الکی؟؟

دوسپسرش بود؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بمون میگف شما نمیفهمین عاشق نشدین کور و کر بشین/-:

بعدم متوجه شدیم که نخیر عاشق نیست میترسه ابروش برع

چون خونه پسرع رفته و ب قول خودش درحد عشق بازی بوذه

و عکساشو پسره داره

و خونواذش غیرتین

یا پسره رو میکشن یا میگن باظ ازدواج کنه زوری

محصلم بود دختره

وااای دیشب ساع 2یه تاپیکی زدن ...یکی گفت همسایه مون صداشون میاد موقع رابطه...😱

اونقدر خندیدیم که وقیح هم اومده بود نظر بده😬😂😂😂 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
بمون میگف شما نمیفهمین عاشق نشدین کور و کر بشین/-: بعدم متوجه شدیم که نخیر عاشق نیست میترسه ابروش ب ...

😞😞😞😞😞چه وحشتناک شده زندگی ها.

چه دخترا بی عقل و بی دست وپان ..

بعصیهاشون

وااای دیشب ساع 2یه تاپیکی زدن ...یکی گفت همسایه مون صداشون میاد موقع رابطه...😱 اونقدر خندیدیم که و ...

واس ما صدای تختشون میاد😑😂

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
اره تازه حرفم حرف خودش بود ب همم بی احترامی میکرد ک نمیفهمین شماها/-:

مرسی از توضیحاتتون...

خاک تو سرش این بچه بوده ازنظر عقلی..

😞😞😞😞😞چه وحشتناک شده زندگی ها. چه دخترا بی عقل و بی دست وپان ..

توی خانواده محبت نمی بینند

وقتی مادرها میان اینجا تاپیک می زنن که ناراحتیم از اینکه ...از پدر محبت نمی بینند , از مادر نمی بینند , وقتی از اول ناخواسته باشی, وقتی هنوز یک ساله نشدند,  مادرشون اینجا تاپیک زده چکار کنم دومی پسر بشه..😢😢😢😢

2706