2733
2734
عنوان

چکارکنم چاق بشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 55 پست
قرص سیپرو بخور اشتها اوره اولش خوابالود میشی فقط

برا من اثر نکرد نمیدونم چمه😑😑

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرخ کرده.شیرینی جات.برنج ونشاسته.سیبزمینی بپز کلی پنیرپیتزابریزروش خوشمزه هم میشه ایناهمش چاق میکنه.شیرینی جات بخور.نون زیادبخور.روغن های سالم بخور.کره خامه و...گوشت باچربی 

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2728
قرص سیپرو بخور اشتها اوره اولش خوابالود میشی فقط

من دارم مصرف میکنم روزی یدونه تاثیری تو اشتهام داره اما شدید عصبیم میکنه😭😭😭

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
پودر وی ام پروتئن تو داروخونه هس خیلیم عالیه و همچنین سالاد ماکارونی منکه جواب گرفتم

مگه اینکه باداروجواب بگیرم غذا ک اصلااااا

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

صبحانه کره بادوم زمینی بخور کالریش بالاست 

طی روز هم بادوم زمینی عصر بخور 

میتونی شیره خرما با ارده هم بخوری 

یا کره عسل 

یا کره و شیره انگور 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
زینک بخور اشتهات بیشتر میشه، یه مانکن هم نصب کن بر اساس اون کالریت رو تنظیم کن، قد و وزنت چقدره؟ بچه ...

ن بچه ندارم قدم۱۶۴وزنم۴۷

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2706