1464
1482
عنوان

چکارکنم چاق بشم😭

278 بازدید | 54 پست

سلام

من اشتهام معمولیه روب کمه

هرکاریم میکنم اشتهام زیادنمیشه

کلا انگاری باغذا چاق نمیشم

نشونه کرم روده ومعده هم ندارم

چ چیزی بخورم ک حداقل پنج کیلو اضافه کنم البته ضرری هم نداشته باشه 

لطفاکمکم کنید

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
شیرخشک😂

انترامیل خریدم ۷۰

دریغ😑

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍

منم اشتها ندارم☹

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
چکار کنم لاغر بشم🤐🤐

بده من😂😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍
استارتر منم مشكل تورو دارم اصلا انقد كم اشتهام 😑 قد و وزنت چقدره؟

قدم ۱۶۴

وزنم۴۷

😢

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
1334

زینک بخور اشتهات بیشتر میشه، یه مانکن هم نصب کن بر اساس اون کالریت رو تنظیم کن، قد و وزنت چقدره؟ بچه داری؟ 

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
1403
قرص سیپرو بخور اشتها اوره اولش خوابالود میشی فقط

برا من اثر نکرد نمیدونم چمه😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سرخ کرده.شیرینی جات.برنج ونشاسته.سیبزمینی بپز کلی پنیرپیتزابریزروش خوشمزه هم میشه ایناهمش چاق میکنه.شیرینی جات بخور.نون زیادبخور.روغن های سالم بخور.کره خامه و...گوشت باچربی 

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
قرص سیپرو بخور اشتها اوره اولش خوابالود میشی فقط

من دارم مصرف میکنم روزی یدونه تاثیری تو اشتهام داره اما شدید عصبیم میکنه😭😭😭

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
1508